&noscript=1" /> Define Pocket Tights Black | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Define Seamless Pocket Tights Black

Saumattomat treenitrikoot, joissa on tasku ja korkea vyötärö.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - 4 suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
    - Joustava ja kestävä materiaali
    - ICIW-logo vasemmassa lantion kohdalla ja erillinen neulottu logo oikeassa lahkeessa
    - Tasku lahkeen sivulla-
    - SWEATTECH™
    - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden
    - Pitkä malli

    Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Musta
      Tuotenro: 11279-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Define Adjustable Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Black
    39€
    Define Cropped 1/4 Zip Black
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Black
    45€
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    49€
    Uutta!
    Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
    39€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS XL
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    69€
    Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    69€
    Uutta!
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Desert Sand
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Desert Sand
    45€
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    L M S
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    59€

    Muut ostivat myös

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS XL
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America