Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Summer Sale

Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn

39 / 23

Saumaton lyhyt T-paita

Valittu väri: Musta
Saatavana näissä väreissä
Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Black/Black
Define Seamless Cropped T-shirt Coral
Define Seamless Cropped T-shirt DK Teal Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Daisy Blue
Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Sage Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
Valitse koko
XS S M L XL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Define Seamless Tights Black Wmn
36
S XS M XL L
Define Seamless Tights Black Wmn
38€ (59€)
Tekniset yksityiskohdat
  • Seamless

    Termillä seamless (saumaton) viitataan tuotannossa käytettyyn neulontamenetelmään. Toisin kuin leikkaamalla ja ompelemalla valmistetut vaatteet, seamless-tekniikalla valmistetut vaatteet neulotaan koneella suoraan muotoonsa. Ne viimeistellään leikkaamalla osia vaatteesta hihojen ja aukkojen luomiseksi ja ompelemalla ne sitten kokoon. Tämä tarkoittaa, että valmiissa seamless-vaatteessa voi olla saumoja, mutta niitä on huomattavasti vähemmän kuin vaatteessa, joka on valmistettu perinteiseen tapaan leikkaamalla ja ompelemalla.

    Seamless-neulontatekniikka on kehittynyt valtavasti viimeisten 5‒10 vuoden aikana, ja nykyään se mahdollistaa useita erilaisia teknisiä ja suorituskykyä parantavia tekijöitä. Tällaisia ovat esimerkiksi kompressio, ilmanvaihto, joustavuus, vähentynyt hankaus ja vapaus epämukavista saumoista. Designin ja teknisten elementtien lisäksi seamless-teknologia tuottaa myös vähemmän kangasjätettä, sillä sen sijaan, että vaatteen osat leikattaisiin isommasta kankaasta, seamless-vaatteet neulotaan suoraan lopullista tarkoitustaan varten.

    Muuttamalla lankaa, langan koostumusta tai käsittelytapaa voidaan saavuttaa loputtomasti erilaisia jouston, tunnun, designin ja istuvuuden yhdistelmiä.

    Erittäin hengittävä

    Tämä vaate on erittäin hengittävä, joten voit tuntea olosi kuivaksi ja viileäksi kovimmankin treenin aikana.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

Tekniset yksityiskohdat
  • Seamless

    Termillä seamless (saumaton) viitataan tuotannossa käytettyyn neulontamenetelmään. Toisin kuin leikkaamalla ja ompelemalla valmistetut vaatteet, seamless-tekniikalla valmistetut vaatteet neulotaan koneella suoraan muotoonsa. Ne viimeistellään leikkaamalla osia vaatteesta hihojen ja aukkojen luomiseksi ja ompelemalla ne sitten kokoon. Tämä tarkoittaa, että valmiissa seamless-vaatteessa voi olla saumoja, mutta niitä on huomattavasti vähemmän kuin vaatteessa, joka on valmistettu perinteiseen tapaan leikkaamalla ja ompelemalla.

    Seamless-neulontatekniikka on kehittynyt valtavasti viimeisten 5‒10 vuoden aikana, ja nykyään se mahdollistaa useita erilaisia teknisiä ja suorituskykyä parantavia tekijöitä. Tällaisia ovat esimerkiksi kompressio, ilmanvaihto, joustavuus, vähentynyt hankaus ja vapaus epämukavista saumoista. Designin ja teknisten elementtien lisäksi seamless-teknologia tuottaa myös vähemmän kangasjätettä, sillä sen sijaan, että vaatteen osat leikattaisiin isommasta kankaasta, seamless-vaatteet neulotaan suoraan lopullista tarkoitustaan varten.

    Muuttamalla lankaa, langan koostumusta tai käsittelytapaa voidaan saavuttaa loputtomasti erilaisia jouston, tunnun, designin ja istuvuuden yhdistelmiä.

    Erittäin hengittävä

    Tämä vaate on erittäin hengittävä, joten voit tuntea olosi kuivaksi ja viileäksi kovimmankin treenin aikana.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 173 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

    Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä pusero sopii kuin valettu, siinä on miellyttävä resori ja puhdas design. Kankaan tyylikkäät detaljit kohottavat designiä entisestään!

    Vaatteessa on käytetty uusinta seamless-teknologiaa ja sen materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. 

    - Hyvä hengittävyys
    - ICANIWILL-logo
    - Neljään suuntaan joustava

    Yhdistä siihen trikoot ja urheiluliivit samasta mallistosta saadaksesi täydellisen asun.

    Tekniset Tiedot
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Musta
      Tuotenro: 11240-001
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

      Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä pusero sopii kuin valettu, siinä on miellyttävä resori ja puhdas design. Kankaan tyylikkäät detaljit kohottavat designiä entisestään!

      Vaatteessa on käytetty uusinta seamless-teknologiaa ja sen materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. 

      - Hyvä hengittävyys
      - ICANIWILL-logo
      - Neljään suuntaan joustava

      Yhdistä siihen trikoot ja urheiluliivit samasta mallistosta saadaksesi täydellisen asun.

      Tekniset Tiedot
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Musta
        Tuotenro: 11240-001
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Osta tyyli

      Define Adjustable Sports Bra Black
      59
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      16€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31
      L S M XS
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31€ (45€)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      XL L S XS M
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      27€ (45€)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      27€ (45€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      41
      M XL L S XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      23€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      31
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      27€ (39€)
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      51
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      22€ (45€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      M XS L S XXL
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      44€ (55€)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      XL L S XS M
      Define Seamless Pocket Tights Black
      48€ (69€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      21
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      31€ (39€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      20
      XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      55€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      XS M XL L S
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)

      Osta tyyli

      Define Adjustable Sports Bra Black
      59
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      16€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31
      L S M XS
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31€ (45€)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      XL L S XS M
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      27€ (45€)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      27€ (45€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      41
      M XL L S XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      23€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      31
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      27€ (39€)
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      51
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      22€ (45€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      M XS L S XXL
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      44€ (55€)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      XL L S XS M
      Define Seamless Pocket Tights Black
      48€ (69€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      21
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      31€ (39€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      20
      XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      55€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      XS M XL L S
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      XS M XL L S
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      51
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      17€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      49
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      30€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      XL L S XS M
      Define Seamless Sports Bra White
      21€ (35€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      XS M XL L S
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom