&noscript=1" /> Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn | Treenivaatteet | IC
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksiin & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn

Saumaton lyhyt T-paita

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
39
Valitse koko
XS S M L XL
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä pusero istuu keholla kuin hansikas kädesssä, siinä on miellyttävä resori ja puhdas design. Kankaan tyylikkäät detaljit kohottavat designiä entisestään!

    Vaatteessa on käytetty uusinta seamless-teknologiaa ja sen materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on vähäisempi vaikutus globaaliin ympäristöön, sillä kangasjäänteiden määrä minimoituu ja näin ollen materiaalin tarve vähenee. Tämä kestävä materiaali on helppohoitoista, säilyttää värinsä monista pesuista huolimatta eikä nukkaannu.

    - Hyvä hengittävyys
    - ICIW-logo
    - Neljään suuntaan joustava

    Yhdistä siihen tightsit ja urheiluliivit samasta mallistosta saadaksesi täydellisen asun.

    Kuvan malli on 173 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Musta
      Tuotenro: 11240-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Define Adjustable Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Black
    39€
    Define Cropped 1/4 Zip Black
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Black
    45€
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    49€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Define Seamless Pocket Tights Black
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Black
    69€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    L M S
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    69€
    Uutta!
    Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
    L M S XS
    Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
    45€
    Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
    L
    Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
    39€
    Uutta!
    Define Logo Seamless Tights Wmn Blush
    L M S XL XS XXL
    Define Logo Seamless Tights Wmn Blush
    65€

    Muut ostivat myös

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America