&noscript=1" /> Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn | Treenivaatteet | IC

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn

39

Saumaton lyhyt T-paita

Valittu väri: Valkoinen
Saatavana näissä väreissä
Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt DK Teal Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Lemon Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Sage Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS S M L XL
Osta vastaava tuote
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
L M S XL XS
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
69€
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

    Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä pusero sopii kuin valettu, siinä on miellyttävä resori ja puhdas design. Kankaan tyylikkäät detaljit kohottavat designiä entisestään!

    Vaatteessa on käytetty uusinta seamless-teknologiaa ja sen materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on vähäisempi vaikutus ympäristöön, sillä kangasjätteiden määrä minimoituu ja näin ollen materiaalin tarve vähenee. Tämä kestävä materiaali on helppohoitoista, säilyttää värinsä monista pesuista huolimatta eikä nukkaannu.

    - Hyvä hengittävyys
    - ICANIWILL-logo
    - Neljään suuntaan joustava

    Yhdistä siihen trikoot ja urheiluliivit samasta mallistosta saadaksesi täydellisen asun.
    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Valkoinen
      Tuotenro: 11187-002
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä pusero sopii kuin valettu, siinä on miellyttävä resori ja puhdas design. Kankaan tyylikkäät detaljit kohottavat designiä entisestään!

      Vaatteessa on käytetty uusinta seamless-teknologiaa ja sen materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on vähäisempi vaikutus ympäristöön, sillä kangasjätteiden määrä minimoituu ja näin ollen materiaalin tarve vähenee. Tämä kestävä materiaali on helppohoitoista, säilyttää värinsä monista pesuista huolimatta eikä nukkaannu.

      - Hyvä hengittävyys
      - ICANIWILL-logo
      - Neljään suuntaan joustava

      Yhdistä siihen trikoot ja urheiluliivit samasta mallistosta saadaksesi täydellisen asun.
      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Valkoinen
        Tuotenro: 11187-002
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip White
      L M S XS
      Define Cropped 1/4 Zip White
      45€
      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      L M S XS
      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      39€
      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip White
      L M S XS
      Define Cropped 1/4 Zip White
      45€
      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      L M S XS
      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      39€
      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      39€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Black
      XL L M S XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      39€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L S XS M
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      29
      M S XS L
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      25€ (35€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      39€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America