&noscript=1" /> Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn | Treenivaatteet | IC
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn

Saumaton lyhyt T-paita

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä pusero istuu keholla kuin hansikas kädesssä, siinä on miellyttävä resori ja puhdas design. Kankaan tyylikkäät detaljit kohottavat designiä entisestään!

    Vaatteessa on käytetty uusinta seamless-teknologiaa ja sen materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on vähäisempi vaikutus globaaliin ympäristöön, sillä kangasjäänteiden määrä minimoituu ja näin ollen materiaalin tarve vähenee. Tämä kestävä materiaali on helppohoitoista, säilyttää värinsä monista pesuista huolimatta eikä nukkaannu.

    - Hyvä hengittävyys
    - ICANIWILL-logo
    - Neljään suuntaan joustava

    Yhdistä siihen tightsit ja urheiluliivit samasta mallistosta saadaksesi täydellisen asun.

    Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Valkoinen
      Tuotenro: 11187-002
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Define Cropped 1/4 Zip White
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip White
    45€
    Define Seamless LS Crop Top White Wmn
    L M S XS
    Define Seamless LS Crop Top White Wmn
    39€
    Define Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra White
    35€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Define Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra White
    35€
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    L XS
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    35€
    Uutta!
    Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
    45€
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
    55€

    Muut ostivat myös

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America