&noscript=1" /> Define Seamless LS Crop Top White Wmn | Treenivaatteet | ICIW.f
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksiin & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Define Seamless LS Crop Top White Wmn

Lyhyt pitkähihainen pusero.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
39
Valitse koko
XS S M L
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä paita istuu päälle kuin valettu, siinä on miellyttävä resori joka pitää paidan paikallaan ja hienostunut, yksinkertainen design. Kankaan tyylikkäät yksityiskohdat kohottavat designiä entisestään!

    Paita on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on pienempi vaikutus ympäristöön, koska kangasjäänteiden määrä on minimoitu ja näin ollen myös materiaalin tarve vähenee. Paidan materiaali on kestävää ja helppohoitoista, säilyttää värinsä useista pesuista huolimatta eikä nukkaannu.

    - Hyvä hengittävyys
    - ICIW-logo
    - Neljään suuntaan joustava materiaali

    Yhdistä paitaan trikoot ja urheiluliivit samasta mallistosta luodaksesi täydellisen asun.

    Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Valkoinen
      Tuotenro: 11188-002
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Define Cropped 1/4 Zip White
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip White
    45€
    Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
    39€
    Define Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra White
    35€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Sand
    L S XL
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Sand
    45€
    Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
    39€
    Uutta!
    Define Seamless LS Shoulder Top Black
    L M S XS
    Define Seamless LS Shoulder Top Black
    45€
    Uutta!
    Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
    L M S XL XS XXL
    Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
    65€

    Muut ostivat myös

    Define Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra White
    35€
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America