Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn

39 / 27

Lyhyt pitkähihainen pusero.

Valittu väri: Tummanvihreä
Saatavana näissä väreissä
Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
Define Seamless LS Crop Top Black/Black
Define Seamless LS Crop Top Coral
Define Seamless LS Crop Top Daisy Blue
Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
Define Seamless LS Crop Top White Wmn
Valitse koko
XS S M L XL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
41
S XS M XL
Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
35€ (59€)
Tekniset yksityiskohdat
  • Seamless

    Termillä seamless (saumaton) viitataan tuotannossa käytettyyn neulontamenetelmään. Toisin kuin leikkaamalla ja ompelemalla valmistetut vaatteet, seamless-tekniikalla valmistetut vaatteet neulotaan koneella suoraan muotoonsa. Ne viimeistellään leikkaamalla osia vaatteesta hihojen ja aukkojen luomiseksi ja ompelemalla ne sitten kokoon. Tämä tarkoittaa, että valmiissa seamless-vaatteessa voi olla saumoja, mutta niitä on huomattavasti vähemmän kuin vaatteessa, joka on valmistettu perinteiseen tapaan leikkaamalla ja ompelemalla.

    Seamless-neulontatekniikka on kehittynyt valtavasti viimeisten 5‒10 vuoden aikana, ja nykyään se mahdollistaa useita erilaisia teknisiä ja suorituskykyä parantavia tekijöitä. Tällaisia ovat esimerkiksi kompressio, ilmanvaihto, joustavuus, vähentynyt hankaus ja vapaus epämukavista saumoista. Designin ja teknisten elementtien lisäksi seamless-teknologia tuottaa myös vähemmän kangasjätettä, sillä sen sijaan, että vaatteen osat leikattaisiin isommasta kankaasta, seamless-vaatteet neulotaan suoraan lopullista tarkoitustaan varten.

    Muuttamalla lankaa, langan koostumusta tai käsittelytapaa voidaan saavuttaa loputtomasti erilaisia jouston, tunnun, designin ja istuvuuden yhdistelmiä.

    Erittäin hengittävä

    Tämä vaate on erittäin hengittävä, joten voit tuntea olosi kuivaksi ja viileäksi kovimmankin treenin aikana.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

Tekniset yksityiskohdat
  • Seamless

    Termillä seamless (saumaton) viitataan tuotannossa käytettyyn neulontamenetelmään. Toisin kuin leikkaamalla ja ompelemalla valmistetut vaatteet, seamless-tekniikalla valmistetut vaatteet neulotaan koneella suoraan muotoonsa. Ne viimeistellään leikkaamalla osia vaatteesta hihojen ja aukkojen luomiseksi ja ompelemalla ne sitten kokoon. Tämä tarkoittaa, että valmiissa seamless-vaatteessa voi olla saumoja, mutta niitä on huomattavasti vähemmän kuin vaatteessa, joka on valmistettu perinteiseen tapaan leikkaamalla ja ompelemalla.

    Seamless-neulontatekniikka on kehittynyt valtavasti viimeisten 5‒10 vuoden aikana, ja nykyään se mahdollistaa useita erilaisia teknisiä ja suorituskykyä parantavia tekijöitä. Tällaisia ovat esimerkiksi kompressio, ilmanvaihto, joustavuus, vähentynyt hankaus ja vapaus epämukavista saumoista. Designin ja teknisten elementtien lisäksi seamless-teknologia tuottaa myös vähemmän kangasjätettä, sillä sen sijaan, että vaatteen osat leikattaisiin isommasta kankaasta, seamless-vaatteet neulotaan suoraan lopullista tarkoitustaan varten.

    Muuttamalla lankaa, langan koostumusta tai käsittelytapaa voidaan saavuttaa loputtomasti erilaisia jouston, tunnun, designin ja istuvuuden yhdistelmiä.

    Erittäin hengittävä

    Tämä vaate on erittäin hengittävä, joten voit tuntea olosi kuivaksi ja viileäksi kovimmankin treenin aikana.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 173 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

    Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä paita istuu päälle kuin valettu, siinä on miellyttävä resori joka pitää paidan paikallaan ja hienostunut, yksinkertainen design. Kankaan tyylikkäät yksityiskohdat kohottavat designiä entisestään!

    Paita on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. 

    - Hyvä hengittävyys
    - ICIW-logo
    - Neljään suuntaan joustava materiaali

    Yhdistä paitaan trikoot ja urheiluliivit samasta mallistosta luodaksesi täydellisen asun.

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanvihreä
      Tuotenro: 11236-051
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Crop Top, joka on kaiken arvoinen ja vähän enemmänkin! Tämä paita istuu päälle kuin valettu, siinä on miellyttävä resori joka pitää paidan paikallaan ja hienostunut, yksinkertainen design. Kankaan tyylikkäät yksityiskohdat kohottavat designiä entisestään!

      Paita on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. 

      - Hyvä hengittävyys
      - ICIW-logo
      - Neljään suuntaan joustava materiaali

      Yhdistä paitaan trikoot ja urheiluliivit samasta mallistosta luodaksesi täydellisen asun.

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Tummanvihreä
        Tuotenro: 11236-051
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      40
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      27€ (45€)
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      27€ (45€)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      27€ (45€)
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      31
      M XL L S XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      27€ (39€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      20
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      44€ (55€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      21
      L XL XXL S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      31€ (39€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      20
      XS XL XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      55€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      40
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      27€ (45€)
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      27€ (45€)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      27€ (45€)
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      31
      M XL L S XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      27€ (39€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      20
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      44€ (55€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      21
      L XL XXL S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      31€ (39€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      20
      XS XL XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      55€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      XS M XL L S
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      41
      M XL L S XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      23€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      31
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      27€ (39€)
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      20
      XS XL XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      55€ (69€)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      XL L S XS M
      Define Seamless Pocket Tights Black
      48€ (69€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      XS M XL L S
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom