Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green

59
Saumattomat treenitrikoot, joissa keskikorkea vyötärö.
Valittu väri: Tummanvihreä
Saatavana näissä väreissä
Define Seamless Tights Mid Waist Black
Define Seamless Tights Mid Waist Dk Graphite
Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
Valitse koko
XS S M L XL XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Kierrätetyt materiaalit
Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
L S XS M XL XXL
Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
39€
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 179 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Saumattomat treenitrikoot, joissa keskikorkea vyötärö. Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    Define Seamless Trikoiden kankaassa, sekä muissa mallistoon kuuluvissa vaatteissa, on neulottuja yksityiskohtia jotka korostavat trikoissa käytettyä väriä ja kuosia. Trikoissa on ICIW-logo vasemmalla lantiolla sekä hienovarainen ICIW-logo oikean lahkeen alaosassa. Korkea vyötärö antaa trikoille täydellisen istuvuuden.

    - 92% Kierrätettyä Nailon, 8% Elastaani
    - Hyvä hengittävyys
    - Keskikorkea vyötärö
    - ICIW-logo lantiolla ja oikeassa lahkeessa

    Tekniset Tiedot
      Kierrätetyt materiaalit: Joo
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanvihreä
      Tuotenro: 13038-051
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Saumattomat treenitrikoot, joissa keskikorkea vyötärö. Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

      Define Seamless Trikoiden kankaassa, sekä muissa mallistoon kuuluvissa vaatteissa, on neulottuja yksityiskohtia jotka korostavat trikoissa käytettyä väriä ja kuosia. Trikoissa on ICIW-logo vasemmalla lantiolla sekä hienovarainen ICIW-logo oikean lahkeen alaosassa. Korkea vyötärö antaa trikoille täydellisen istuvuuden.

      - 92% Kierrätettyä Nailon, 8% Elastaani
      - Hyvä hengittävyys
      - Keskikorkea vyötärö
      - ICIW-logo lantiolla ja oikeassa lahkeessa

      Tekniset Tiedot
        Kierrätetyt materiaalit: Joo
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Tummanvihreä
        Tuotenro: 13038-051
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      45€
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      45€
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      45€
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      XS M XL L S
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      55€
      Uutta!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      S XS M XL XXL L
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      69€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      59€

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      45€
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      45€
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      45€
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      XS M XL L S
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      55€
      Uutta!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      S XS M XL XXL L
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      69€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      59€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      39€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Define Adjustable Sports Bra Black
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      39€
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      M L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      55€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Logo Tights Wmn Graphite/Black
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Logo Tights Wmn Graphite/Black
      65€
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      XS S M
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      39€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom