0 / 0
Model is 173 cm tall and is wearing size S
Stride Cropped Hoodie Wmn Burgundy
69€
69€
(-0%)
Few in stock
Stride Tights Wmn Black
Siirry tuotteeseenKuvaus
- 60% puuvillaa, 35% polyesteriä, 5% elastaania
- Suunniteltu lämmittelyyn, jäähdyttelyyn tai lepopäivään
- ICIW-logo edessä
- Säädettävä huppu naruilla
- Takaosa pidempi kuin etuosa
- Lyhennetty pituus
- Lyhyempi helma edessä ja sivuhalkiot
Leikattu huppari. Stride leikattu huppari lämmittelyyn, jäähdyttelyyn tai lepopäivään. Kangas tuntuu puuvillalta pehmeällä sisäpinnalla. Huppari on säädettävissä nyöreillä. Helma on lyhyempi edestä ja siinä on sivuhalkiot. ICIW-logo edessä. Takaosa pidempi kuin etuosa. Leikattu pituus. 60% puuvillaa 35% polyesteriä 5% elastaania.
Toimitus ja palautukset
Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 30 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.
Tekniset näkökohdat
Materiaalit ja hoito
Materiaalikoostumus: 60 % puuvillaa, 35 % polyesteriä, 5 % elastaania Pyykki: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa. Tuotenro: 13212-006