&noscript=1" /> Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Jungle Green | Treenivaatt

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Jungle Green

37 - 39
Saumaton t-paita keskipitkillä hihoilla.
Valittu väri: Tummanvihreä
Saatavana näissä väreissä
Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Black
Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Desert Sand
Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Jungle Green
Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS S M L XL
Osta vastaava tuote
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Saumaton t-paita keskipitkillä hihoilla. Saumaton t-paita keskipitkillä hihoilla arkikäyttöön on t-paita, jossa on hieman pitemmät hihat kaikentyyppiseen treeniin. Saumatonta materiaalia, omaa SWEATTECH™-teknologiaa, joka pitää sinut kuivana juoksun, kuntosaliharjoittelun tai muiden hikisten aktiviteettien aikana. T-paidassa on imartelevia neulottuja yksityiskohtia ja pieni ICIW-logo.

    - Hienoja neulottuja yksityiskohtia
    - 94 % kierrätettyä nylonia 6 % elastaania
    - Heijastava ICIW-logo
    - SWEATTECH™
    - Keskipitkät hihat

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 94% Recycled Nylon 6% Spandex
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanvihreä
      Tuotenro: 11980-051
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Saumaton t-paita keskipitkillä hihoilla. Saumaton t-paita keskipitkillä hihoilla arkikäyttöön on t-paita, jossa on hieman pitemmät hihat kaikentyyppiseen treeniin. Saumatonta materiaalia, omaa SWEATTECH™-teknologiaa, joka pitää sinut kuivana juoksun, kuntosaliharjoittelun tai muiden hikisten aktiviteettien aikana. T-paidassa on imartelevia neulottuja yksityiskohtia ja pieni ICIW-logo.

      - Hienoja neulottuja yksityiskohtia
      - 94 % kierrätettyä nylonia 6 % elastaania
      - Heijastava ICIW-logo
      - SWEATTECH™
      - Keskipitkät hihat

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 94% Recycled Nylon 6% Spandex
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Tummanvihreä
        Tuotenro: 11980-051
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Muut ostivat myös

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      11€
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L M S XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      45€
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve White
      L M S XL XS
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve White
      39€
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      49€
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      49€
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      L M S XS
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      45€
      Everyday Seamless LS Black Wmn
      L M S XS
      Everyday Seamless LS Black Wmn
      45€
      Everyday 1/4 Zip Wmn Powder Blue
      M S
      Everyday 1/4 Zip Wmn Powder Blue
      45€

      Muut ostivat myös

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      11€
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L M S XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      45€
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve White
      L M S XL XS
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve White
      39€
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      49€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America