&noscript=1" /> Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue | Treenivaatteet | I
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksiin & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue

Erittäin lyhyt pitkähihainen collegepaita.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
45
Valitse koko
XS S M L
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - SWEATTECH™-teknologia
    - Heijastava ICIW-logo etupuolella
    - 4 suuntaan joustava
    - 360 asteen liikkeet
    - 92 % kierrätettyä nailonia, 8 % elastaania
    - Erittäin lyhyt malli

    Kuvan malli on 173 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
      Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Vaaleansininen
      Tuotenro: 11891-236
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Uutta!
    Define Seamless LS Shoulder Top Black
    L M S XS
    Define Seamless LS Shoulder Top Black
    45€
    Uutta!
    Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
    L M S XS
    Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
    45€
    Uutta!
    Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
    L M S XS
    Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
    45€
    Uutta!
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
    L S XS
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
    39€
    Uutta!
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
    L M S XS
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
    39€
    Uutta!
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
    L M S XS
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
    39€
    Uutta!
    Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
    L XS
    Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
    69€
    Uutta!
    Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
    L M XS
    Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
    69€
    Uutta!
    Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Urban Blue
    L M S XS
    Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Urban Blue
    69€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    69€
    Define Seamless Tights Dk Teal Melange Wmn
    L
    Define Seamless Tights Dk Teal Melange Wmn
    59€
    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    L
    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    39€
    Define Seamless LS Crop Top Lemon Melange Wmn
    L M
    Define Seamless LS Crop Top Lemon Melange Wmn
    39€

    Muut ostivat myös

    Uutta!
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
    L M S XS
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
    39€
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Uutta!
    Define Seamless LS Shoulder Top Black
    L M S XS
    Define Seamless LS Shoulder Top Black
    45€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America