0 / 0
Malli on 191 cm pitkä ja hänellä on yllään koko L.
Mercury Pullover Hoodie Navy
79€
79€
(-0%)
Few in stock
Mercury Tights Men Camo
Siirry tuotteeseenKuvaus
- 87 % kierrätettyä polyesteria, 13 % spandexia
- Lämmittävä microfleece-vuori
- Korkea kaulus, joka tarjoaa täydellisen suojan
- Edessä heijastava ICIW-logo
- Aukko treenikellolle vasemman hihan etupuolella
- Täyspitkä pituus
- Normaali istuvuus
Hupullinen paita. Mercury-huppari on tarkoitettu juoksemiseen ja muihin ulkotreeneihin. Hupparissa on lämmittävä microfleece-vuori, ja korkean kauluksen voi vetää leuan yli tehostamaan lämpövaikutusta. Eteenpäin vedetyt sivusaumat muodostavat upean siluetin. Edessä heijastava ICIW-logo. Korkea kaulus takaa täydellisen suojan. Vasemman hihan etupuolella aukko, josta treenikello on helposti saatavilla. Täyspitkä - Normaali istuvuus. 87 % kierrätettyä polyesteria 13 % elastania.
Toimitus ja palautukset
Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 30 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.
Sustainability
Kierrätetyt materiaalit
Suosimme kierrätysmateriaaleja neitseellisten materiaalien sijaan. Olemassa olevien materiaalien uudelleenkäyttö estää jätteen päätymisen kaatopaikoille, säästää energiaa ja vähentää raaka-aineiden tuotantoon liittyviä hiilidioksidipäästöjä. Kierrätyskankaiden valinta tukee kiertotaloutta, edistää vastuullisempaa kuluttamista ja kestävämpää muotiteollisuutta.