&noscript=1" /> Define Seamless Sports Bra Graphite | Treenivaatteet | ICIW.fi

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Seamless Sports Bra Graphite

35

Saumattomat urheiluliivit, joissa kevyt tuki.

Valittu väri: Tummanharmaa
Saatavana näissä väreissä
Define Seamless Sports Bra Black
Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
Define Seamless Sports Bra Graphite
Define Seamless Sports Bra Jungle Green
Define Seamless Sports Bra Light Grey
Define Seamless Sports Bra White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS S M L Muutama jäljellä varastossa! XL
Osta vastaava tuote
Define Seamless Tights Graphite Wmn
L M S XL XS
Define Seamless Tights Graphite Wmn
59€
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 177 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Uusi malli hillityissä ja piristävissä väreissä! Define Seamless Sport -liiveissämme on yksinkertainen design tyylikkäillä yksityiskohdilla samalla, kun ne tarjoavat uskomatonta mukavuutta!

    Pue nämä urheiluliivit yllesi etkä enää koskaan halua käyttää muita liivejä. Liivit ovat valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä parantaa istuvuutta ja takaa optimaalisen liikkuvuuden treenin aikana. Materiaali on erittäin kestävää ja helppohoitoista, pitää värinsä useista pesuista huolimatta eikä nukkaannu. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on pienempi vaikutus ympäristöön, koska kangasjätteiden määrä on minimoitu ja näin ollen myös materiaalin tarve vähenee.

    Näissä urheiluliiveissä on leveä resori alareunassa ja niiden materiaali on joustavaa, mikä pitää ne paikallaan ja antaa niille hyvän istuvuuden. Tyylikkäinä yksityiskohtina kankaassa ovat ICIW-logo rinnassa ja selässä. Painijanselkä ja kaksinkertaiset olkaimet luovat tyylikkään ja miellyttävän muotoilun.

    - Hyvä hengittävyys
    - 92 % nailonia, 8 % elastaania
    - ICIW-logo rinnassa ja selässä
    - Kupeissa irrotettava toppaus
    - Kevyt tuki

    Saatavilla useissa väreissä. Yhdistä liiveihin treenitrikoot ja yläosa samasta mallistosta luodaksesi täydellisen asun.
    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Kevyt tuki
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 10497-016
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Uusi malli hillityissä ja piristävissä väreissä! Define Seamless Sport -liiveissämme on yksinkertainen design tyylikkäillä yksityiskohdilla samalla, kun ne tarjoavat uskomatonta mukavuutta!

      Pue nämä urheiluliivit yllesi etkä enää koskaan halua käyttää muita liivejä. Liivit ovat valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä parantaa istuvuutta ja takaa optimaalisen liikkuvuuden treenin aikana. Materiaali on erittäin kestävää ja helppohoitoista, pitää värinsä useista pesuista huolimatta eikä nukkaannu. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on pienempi vaikutus ympäristöön, koska kangasjätteiden määrä on minimoitu ja näin ollen myös materiaalin tarve vähenee.

      Näissä urheiluliiveissä on leveä resori alareunassa ja niiden materiaali on joustavaa, mikä pitää ne paikallaan ja antaa niille hyvän istuvuuden. Tyylikkäinä yksityiskohtina kankaassa ovat ICIW-logo rinnassa ja selässä. Painijanselkä ja kaksinkertaiset olkaimet luovat tyylikkään ja miellyttävän muotoilun.

      - Hyvä hengittävyys
      - 92 % nailonia, 8 % elastaania
      - ICIW-logo rinnassa ja selässä
      - Kupeissa irrotettava toppaus
      - Kevyt tuki

      Saatavilla useissa väreissä. Yhdistä liiveihin treenitrikoot ja yläosa samasta mallistosta luodaksesi täydellisen asun.
      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Tuki: Kevyt tuki
        Väri: Tummanharmaa
        Tuotenro: 10497-016
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Graphite
      L M S
      Define Cropped 1/4 Zip Graphite
      45€
      Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
      L M
      Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
      39€
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      36
      L M
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      25€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      39€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Graphite
      L M S
      Define Cropped 1/4 Zip Graphite
      45€
      Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
      L M
      Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
      39€
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      36
      L M
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      25€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      39€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      L M S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      L M S XS
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      59€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America