&noscript=1" /> Define Ribbed Sports Bra Dark Sand | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand

Urheilurintaliivit saumatonta ribbimateriaalia. Kevyt tuki.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSMLXL
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Sinä pyysit, me toimitimme. Suosituin mallistomme, Define Seamless, on nyt täällä joustinneuleversiona. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Trikoot, urheiluliivit ja topit useissa trendikkäissä väreissä tekevät Define Seamless -treenivaatemallistosta sopivan monenlaiseen harjoitteluun.

    - Neljään suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
    - Joustava ja kestävä materiaali
    - ICIW-logo
    - SWEATTECH™
    - Irrotettavat toppaukset
    - Kevyt tuki

    Kuvan malli on 174 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Kevyt tuki
      Väri: Ruskea
      Tuotenro: 11367-156
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
    55€
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Define Seamless Tights Dk Teal Melange Wmn
    L XS
    Define Seamless Tights Dk Teal Melange Wmn
    59€
    Define Seamless LS Crop Top White Wmn
    L M S XS
    Define Seamless LS Crop Top White Wmn
    39€
    Uutta!
    Training Cap Black
    Training Cap Black
    29€

    Muut ostivat myös

    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS XL
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America