&noscript=1" /> Define Logo Seamless Tights Wmn Graphite/Black | Treenivaatteet

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Logo Seamless Tights Wmn Graphite/Black

65

Saumattomat treenitrikoot, joissa logonauha. Korkea vyötärö ja täysi pituus.

Valittu väri: Tummanharmaa
Saatavana näissä väreissä
Define Logo Seamless Tights Wmn Black/Dk Grey
Define Logo Seamless Tights Wmn Blush
Define Logo Seamless Tights Wmn Graphite/Black
Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
Define Logo Seamless Tights Wmn Light Grey
Define Logo Seamless Tights Wmn Powder Blue
Define Logo Seamless Tights Wmn Sand/White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS S Muutama jäljellä varastossa! M L XL XXL
Osta vastaava tuote
Uutta!
Kierrätetyt materiaalit
Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
L M S XL XS XXL
Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
39€
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 173 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Asiakkaiden suosikki saumaton Define on täällä päivitetyllä logodesignilla! Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - SWEATTECH™-teknologia
    - ICIW-logo, elastinen vyötärönauha
    - Neljään suuntaan joustava materiaali
    -92 % kierrätettyä nailonia, 8 % elastaania
    - Keskitason tuki

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 92% Kierrätetty nailon, 8% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 11835-225
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Asiakkaiden suosikki saumaton Define on täällä päivitetyllä logodesignilla! Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

      - SWEATTECH™-teknologia
      - ICIW-logo, elastinen vyötärönauha
      - Neljään suuntaan joustava materiaali
      -92 % kierrätettyä nailonia, 8 % elastaania
      - Keskitason tuki

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 92% Kierrätetty nailon, 8% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Tummanharmaa
        Tuotenro: 11835-225
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Osta tyyli

      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      39€

      Osta tyyli

      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      39€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€
      Uutta!
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      39€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      35€
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America