Ribbed Seamless Sports Bra Graphite | Ulkoiluvaatteet | ICIW.fi
  • Kansainvälinen ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvallinen maksu
  • 365 päivän palautuskäytäntö

Ribbed Seamless Sports Bra Graphite

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse koko
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kauvaus
  • Tyylikäs ja mukava olivat kaksi avainsanaamme, kun suunnittelimme Ribbed Seamless -malliston. Nämä rintaliivit on valmistettu uritetusta, neljään suuntaan joustavasta materiaalista, joka optimoi liikkuvuutesi ja korostaa muotojasi mukavuudesta tinkimättä.

    - Irrotettavat toppaukset kupeissa
    - Ristikkäiset, säädettävät olkaimet
    - Keskivahva tuki
    - Neljään suuntaan joustava
    - 93 % Nylonia, 1 % Polyesteriä, 6 % Elastaania

    Saatavana useissa eri väreissä. Yhdistä liiveihin trikoot samasta sarjasta saadaksesi yhtenäisen asun.

    Kuvan malli on 170 cm ja käyttää kokoa M.

  • Tekniset Tiedot
    • Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 10522-016
    • Toimitus
    • Meidän toiveena on lähettää tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 13 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitus aika voi vaihdella esimerkiksi kovan myyntisesongin aikana, joulu yms. Tai viikonloppuisin. Kassalla näet oikeat hinnat ja toimitustavat jolla tilauksesi lähetetään.
       
      Webbshopissa hinnat sisältävät alv:in. Rahtimaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa rahdin. Rahtikustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä!
    • Auttaa?
    • FAQ
      Meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    omdömen

    Myydyimmät

    Muut ostivat myös

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.fi