Queen Mesh Sports Bra Teak Melange | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 70 000 arvostelua
  • Ilmastohyvitetyt toimitusvaihtoehdot

Queen Mesh Sports Bra Teak Melange

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Tervehtikää kuningatarta! Queen Mesh on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Erittäin miellyttävän tuntuisen saumattoman materiaalin, tyylikkään ja teknisen verkkokankaan ja erinomaisen istuvuuden ansiosta se kuuluu jokaisen treenaajan vaatekaappiin.

    Vaate on valmistettu uusimman saumattoman tekniikan avulla, ja neljään suuntaan joustava materiaali takaa uskomattoman joustavuuden harjoittelun aikana. Kestävä materiaali säilyttää värinsä pesukerrasta toiseen nyppyyntymättä. Materiaali siirtää kosteutta tehokkaasti pois iholta ja kuivuu nopeasti. Vaatteessa on mahdollisimman vähän saumoja ja hyvä istuvuus, joten se auttaa sinua parantamaan suoritustasi harjoituksen aikana. 360 asteen joustavuuden ja kevyen materiaalin ansiosta trikoot sopivat erinomaisesti joustavuutta vaativiin harjoituksiin.

    Mallistossa on useita värejä, joista voit valita suosikkisi.

    – 4 suuntaan joustava materiaali
    – ICIW-logo edessä
    – Hyvä hengittävyys
    – Joustavuus 360°
    – Irrotettavat toppaukset
    – Kevyt tuki

    Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Kevyt tuki
      Väri: Ruskea
      Tuotenro: 10769-127
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Queen Mesh 7/8 Tights Teak Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Teak Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Tights Teak Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Teak Melange Wmn
    69€

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    69€
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    69€
    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    39€
    Queen Mesh Icon Sports Bra Khaki Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Icon Sports Bra Khaki Melange
    45€

    Muut ostivat myös

    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    69€
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    L M S
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    35€
    Queen Mesh Tights Dk Teal Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Dk Teal Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America