ICIW Seamless Sport Bra Navy Melange
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 11 000 arvostelua
  • 365 päivän palautusoikeus

Queen Mesh Sports Bra Navy Melange

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Queen Mesh Sports Bra Blood Red
Vaaleanpunainen
Queen Mesh Sports Bra Blue Melange
Vaaleansininen
Queen Mesh Sports Bra Burgundy Melange
Tummanpunainen
Queen Mesh Sports Bra Dk Teal Melange
Tummansininen
Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
Tummanharmaa
Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
Tummanharmaa
Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
Beige
Queen Mesh Sports Bra Lavender Melange
Violetti
Queen Mesh Sports Bra Mint Melange
Vaaleanvihreä
Queen Mesh Sports Bra Mulberry Melange v2
Pinkki
Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
Tummansininen
Queen Mesh Sports Bra Neon Orange
Oranssi
Queen Mesh Sports Bra Pink Melange
Pinkki
Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
Vaaleansininen
Queen Mesh Sports Bra Sky Blue Melange
Vaaleansininen
Queen Mesh Sports Bra Solid Black
Musta
Queen Mesh Sports Bra Solid Burgundy
Tummanpunainen
Queen Mesh Sports Bra Taupe
Vaaleanharmaa
Queen Mesh Sports Bra Teak Melange
Ruskea
Queen Mesh Sports Bra Teal Melange v2
Turkoosi
  • Kuvaus
  • Tervehtikää kuningatarta! Queen Mesh on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Erittäin miellyttävän tuntuisen saumattoman materiaalin, tyylikkään ja teknisen verkkokankaan ja erinomaisen istuvuuden ansiosta se kuuluu jokaisen treenaajan vaatekaappiin.

    Vaate on valmistettu uusimman saumattoman tekniikan avulla, ja neljään suuntaan joustava materiaali takaa uskomattoman joustavuuden harjoittelun aikana. Kestävä materiaali säilyttää värinsä pesukerrasta toiseen nyppyyntymättä. Materiaali siirtää kosteutta tehokkaasti pois iholta ja kuivuu nopeasti. Vaatteessa on mahdollisimman vähän saumoja ja hyvä istuvuus, joten se auttaa sinua parantamaan suoritustasi harjoituksen aikana. 360 asteen joustavuuden ja kevyen materiaalin ansiosta trikoot sopivat erinomaisesti joustavuutta vaativiin harjoituksiin.

    Mallistossa on useita värejä, joista voit valita suosikkisi.

    – 4 suuntaan joustava materiaali
    – ICIW-logo edessä
    – Hyvä hengittävyys
    – Joustavuus 360°
    – Irrotettavat toppaukset
    – Keskitasoinen tuki

    Kuvan malli on 163 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Pesuohjeet: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Tuki: Kevyt tuki
      Väri: Tummansininen
      Tuotenro: ICIW-461
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Arvostelut

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America