&noscript=1" /> ICIW Seamless Sport Bra Graphite Melange

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange

35 / 23

Urheiluliivit saumattomasta materiaalista, jonka selkämyksessä mesh-osioita. Matala tuki.

Valittu väri: Tummanharmaa
Saatavana näissä väreissä
Queen Mesh Sports Bra Dk Teal Melange
Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
Queen Mesh Sports Bra Solid Black
Queen Mesh Sports Bra Taupe
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS S L
Osta vastaava tuote
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 163 cm ja käyttää kokoa XS.

    Tervehtikää kuningatarta! Queen Mesh on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Erittäin miellyttävän tuntuisen saumattoman materiaalin, tyylikkään ja teknisen verkkokankaan ja erinomaisen istuvuuden ansiosta se kuuluu jokaisen treenaajan vaatekaappiin.

    Vaate on valmistettu uusimman saumattoman tekniikan avulla, ja neljään suuntaan joustava materiaali takaa uskomattoman joustavuuden harjoittelun aikana. Kestävä materiaali säilyttää värinsä pesukerrasta toiseen nyppyyntymättä. Materiaali siirtää kosteutta tehokkaasti pois iholta ja kuivuu nopeasti. Vaatteessa on mahdollisimman vähän saumoja ja hyvä istuvuus, joten se auttaa sinua parantamaan suoritustasi harjoituksen aikana. 360 asteen joustavuuden ja kevyen materiaalin ansiosta trikoot sopivat erinomaisesti joustavuutta vaativiin harjoituksiin.

    Mallistossa on useita värejä, joista voit valita suosikkisi.

    – 4 suuntaan joustava materiaali
    – ICIW-logo edessä
    – Hyvä hengittävyys
    – Joustavuus 360°
    – Irrotettavat toppaukset
    – Kevyt tuki

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 48% Polyamidi, 45% Polyesteri, 7% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Kevyt tuki
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: ICIW-462
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Tervehtikää kuningatarta! Queen Mesh on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Erittäin miellyttävän tuntuisen saumattoman materiaalin, tyylikkään ja teknisen verkkokankaan ja erinomaisen istuvuuden ansiosta se kuuluu jokaisen treenaajan vaatekaappiin.

      Vaate on valmistettu uusimman saumattoman tekniikan avulla, ja neljään suuntaan joustava materiaali takaa uskomattoman joustavuuden harjoittelun aikana. Kestävä materiaali säilyttää värinsä pesukerrasta toiseen nyppyyntymättä. Materiaali siirtää kosteutta tehokkaasti pois iholta ja kuivuu nopeasti. Vaatteessa on mahdollisimman vähän saumoja ja hyvä istuvuus, joten se auttaa sinua parantamaan suoritustasi harjoituksen aikana. 360 asteen joustavuuden ja kevyen materiaalin ansiosta trikoot sopivat erinomaisesti joustavuutta vaativiin harjoituksiin.

      Mallistossa on useita värejä, joista voit valita suosikkisi.

      – 4 suuntaan joustava materiaali
      – ICIW-logo edessä
      – Hyvä hengittävyys
      – Joustavuus 360°
      – Irrotettavat toppaukset
      – Kevyt tuki

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 48% Polyamidi, 45% Polyesteri, 7% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Tuki: Kevyt tuki
        Väri: Tummanharmaa
        Tuotenro: ICIW-462
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Muut ostivat myös

      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      49
      M S XS
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      35€ (69€)
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      34
      S
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      23€ (35€)
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      34
      L
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      23€ (35€)
      Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
      34
      L S XS
      Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
      23€ (35€)
      Queen Shorts Graphite Melange Wmn
      L S XS
      Queen Shorts Graphite Melange Wmn
      39€
      Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
      34
      L M
      Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
      23€ (35€)
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      34
      L
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      23€ (35€)
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      45€

      Muut ostivat myös

      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      49
      M S XS
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      35€ (69€)
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      34
      S
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      23€ (35€)
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      34
      L
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      23€ (35€)
      Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
      34
      L S XS
      Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
      23€ (35€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America