Ombre Seamless Sports Bra Grey | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 11 000 arvostelua
  • 365 päivän palautusoikeus

Ombre Seamless Sports Bra Grey

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
Tummanharmaa
Ombre Seamless Sports Bra Grey
Vaaleanharmaa
Ombre Seamless Sports Bra Jungle Green Melange
Tummanvihreä
Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
Tummansininen
Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
VaaleansininenValkoinen
Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
PinkkiValkoinen
Ombre Seamless Sports Bra Purple
Violetti
Ombre Seamless Sports Bra Red
Vaaleanpunainen
  • Kuvaus
  • Ombre-mallistoomme kuuluu treenitrikoot, urheiluliivit ja paidat. Mukava Seamless- materiaali yhdessä hienojen yksityiskohtien ja upean ombrevärin kanssa luo täydellisen asun, joka ei ainoastaan saa sinut tuntemaan olosi liikkuvaksi ja mukavaksi treenin aikana, vaan saa sinut myös erottumaan joukosta.

    Liivit on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä parantaa istuvuutta ja takaa optimaalisen liikkuvuuden treenin aikana. Materiaali on erittäin kestävää ja helppohoitoista, pitää värinsä useista pesuista huolimatta eikä nukkaannu. Materiaali poistaa kosteuden tehokkaasti iholtasi ja kuivuu nopeasti. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on pienempi vaikutus ympäristöön, koska kangasjäänteiden määrä on minimoitu ja näin ollen myös materiaalin tarve vähenee. 360 asteen liikkuvuus ja kevyt materiaali tekevät trikoista ihanteelliset liikkuvuusharjoitteluun.

    Näissä urheiluliiveissä on painijanselkä ja leveä resori alareunassa. Jotkin osat kankaasta ovat ribattuja, mikä sekä kohottaa designiä että antaa paremman istuvuuden.

    - Kupeissa olevat toppaukset voidaan irrottaa
    - Hyvä hengittävyys
    - 48 % polyamidia, 45 % polyesteriä, 7 % spandexia

    Saatavilla useissa väreissä. Yhdistele sarjan muihin vaatteisiin luodaksesi täydellisen asun.

    Kuvan malli on 172 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Tuki: Keskivahva tuki
      Väri: Vaaleanharmaa
      Tuotenro: 10637-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Arvostelut

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America