&noscript=1" /> ICIW Sömlös Sport-BH Svart
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 70 000 arvostelua
  • Ilmastohyvitetyt toimitusvaihtoehdot

ICIW-perhe näyttää upealta!

Everyday Seamless Sports Bra Black

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

KESÄ-ALE
Koko-opas
Valitse kokoXSSM
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Nämä tukevat, saumatomat urheiluliivit ovat yksi uusimmista tuotteista seamless- kokoelmassamme. Materiaali on erittäin mukavan tuntuista ihoa vasten ja liivit antavat medium-tuen. Saatavilla useissa väreissä.

    Brodeeratut yksityiskohdat ja logo edessä ja takana luovat kauniin designin. Suosittelemme, että valitset normaalin kokosi.

    Valmistettu 90% nailonista, 2% polyesteriä ja 8% spandexia (silkinpehmeä tunne). Kevyt tuki

    Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 90% Nylon, 2% Polyester, 8% Spandex
      Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Kevyt tuki
      Väri: Musta
      Tuotenro: ICIW-295
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    KESÄ-ALE
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    30
    L M S XS
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    31.50€ (45€)
    Uutta!
    KESÄ-ALE
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    20
    L
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    28€ (35€)

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    20
    L M S XL
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    39.20€ (49€)
    KESÄ-ALE
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    30
    L M S XS
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    31.50€ (45€)
    Uutta!
    KESÄ-ALE
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    20
    L
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    28€ (35€)
    KESÄ-ALE
    Everyday 1/4 Zip Wmn White
    25
    L M
    Everyday 1/4 Zip Wmn White
    33.75€ (45€)

    Muut ostivat myös

    KESÄ-ALE
    Everyday Seamless Sports Bra White
    40
    L M S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    17.40€ (29€)
    KESÄ-ALE
    Everyday 1/4 Zip Wmn Black
    25
    L M S
    Everyday 1/4 Zip Wmn Black
    33.75€ (45€)
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    20
    L M S XL
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    39.20€ (49€)
    KESÄ-ALE
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    30
    L M S XS
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    31.50€ (45€)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America