ICIW Dynamic Seamless Sports Bra Light Lilac
  • Kansainvälinen ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvallinen maksu
  • 365 päivän palautuskäytäntö

Dynamic Seamless Sports Bra Lt Lilac Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
Musta
Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
Vaaleanpunainen
Dynamic Seamless Sports Bra Dk Green Melange
Tummanvihreä
Dynamic Seamless Sports Bra Dk Grey Melange
Tummanharmaa
Dynamic Seamless Sports Bra Forest Green Wmn
Tummanvihreä
Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
Tummanharmaa
Dynamic Seamless Sports Bra Khaki Green Wmn
Vaaleanvihreä
Dynamic Seamless Sports Bra Lt Lilac Wmn
Violetti
Dynamic Seamless Sports Bra Mulberry Wmn
Tummanpunainen
  • Kauvaus
  • Dynamic-mallisto on valmistettu viimeisimpää seamless-teknologiaa hyödyntäen ja mallistoon kuuluvat paidat, crop topit, urheilurintaliivit ja trikoot yksivärisinä, kauniilla ja toiminnallisilla verkkokangasyksityiskohdilla.

    - Verkkokankaiset yksityiskohdat parempaan ilmanvaihtoon
    - Säädettävät ristikkäiset olkaimet
    - Rinnassa hopeanvärinen ICIW-logo
    - Neljään suuntaan joustava materiaali maksimaalisen mukavuuden saavuttamiseksi
    - Irrotettavat toppaukset
    - Pesuohjeet neulottuna resorin sisäpuolelle
    - Valmistettu minimaalisella hävikillä (saumattomien vaatteiden etu)

    Materiaali: 96 % Polyamidia, 4 % Spandexia

    Saatavana useissa väreissä. Tutustu muihin Dynamic-malliston vaatteisiin saadaksesi yhtenäisen setin.

    Kuvan malli on 163 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Tarvikkeet: 96% Polyamide, 4% Spandex
      Väri: Violetti
      Tuotenro: 10252-073
    • Toimitus
    • Meidän toiveena on lähettää tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 13 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitus aika voi vaihdella esimerkiksi kovan myyntisesongin aikana, joulu yms. Tai viikonloppuisin. Kassalla näet oikeat hinnat ja toimitustavat jolla tilauksesi lähetetään.
       
      Webbshopissa hinnat sisältävät alv:in. Rahtimaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa rahdin. Rahtikustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä!
    • Auttaa?
    • FAQ
      Meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.fi