Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn | Treenivaatteet | ICIW.f
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 11 000 arvostelua
  • 365 päivän palautusoikeus

Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
Vaaleanpunainen
Dynamic Seamless Sports Bra Dk Grey Melange
Tummanharmaa
Dynamic Seamless Sports Bra Forest Green Wmn
Tummanvihreä
Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
Tummanharmaa
Dynamic Seamless Sports Bra Mulberry Wmn
Tummanpunainen
  • Kuvaus
  • Dynamic-mallisto on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja mallistoon kuuluu toppi, cropattu paita, urheiluliivit ja treenitrikoot yksivärisinä, kauniilla ja käytännölisillä mesh-yksityiskohdilla varustettuina.

    - Mesh-yksityiskohdat lisäävät viilennystä
    - Säädettävät ristikkäiset olkaimet
    - Rinnassa hopeanvärinen ICIW-logo
    - Neljään suuntaan joustava materiaali takaa maksimaalisen mukavuuden
    - Irrotettavat toppaukset kupeissa
    - Pesuohjeet neulottuna resorin sisäpuolelle
    - Valmistettu minimaalisella hävikillä (saumattomien vaatteiden etu)

    Materiaali: 96 % Polyamidia, 4 % Spandexia

    Saatavilla useissa väreissä. Tutustu muihin Dynamic-malliston vaatteisiin saadaksesi yhtenäisen setin.

    Kuvan malli on 160 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 96% Polyamide, 4% Spandex
      Pesuohjeet: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Tuki: Keskivahva tuki
      Väri: Musta
      Tuotenro: 10250-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Arvostelut

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America