&noscript=1" /> Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn | Treenivaatteet | ICIW.f
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn

Saumattomat urheiluliivit, joissa säädettävät olkaremmit. Keskivahva tuki.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
35
Valitse koko
M
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Dynamic-mallisto on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja mallistoon kuuluu toppi, cropattu paita, urheiluliivit ja treenitrikoot yksivärisinä, kauniilla ja käytännölisillä mesh-yksityiskohdilla varustettuina.

    - Mesh-yksityiskohdat lisäävät viilennystä
    - Säädettävät ristikkäiset olkaimet
    - Rinnassa hopeanvärinen ICIW-logo
    - Neljään suuntaan joustava materiaali takaa maksimaalisen mukavuuden
    - Irrotettavat toppaukset kupeissa
    - Pesuohjeet neulottuna resorin sisäpuolelle
    - Valmistettu minimaalisella hävikillä (saumattomien vaatteiden etu)
    - Keskivahva tuki

    Saatavilla useissa väreissä. Tutustu muihin Dynamic-malliston vaatteisiin saadaksesi yhtenäisen setin.

    Kuvan malli on 160 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 96% Polyamide, 4% Spandex
      Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Keskivahva tuki
      Väri: Musta
      Tuotenro: 10250-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    69€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    M S
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    69€
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    69€
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    35€

    Muut ostivat myös

    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    69€
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    M S
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    69€
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America