Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black | Treenivaatteet | ICIW
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 70 000 arvostelua
  • Ilmastohyvitetyt toimitusvaihtoehdot

Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSMLXL
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Kun vain paras riittää. Deluxe Seamless -mallisto on neulottu Portugalissa ja valmistettu markkinoiden parhailla langoilla. Erittäin pehmeässä ja kumpaankin suuntaan joustavassa materiaalissa on vastaväriset, heijastavat yksityiskohdat ja ne mahdollistavat täydellisen liikkumisen missä tahansa treenissä.

    - SWEATTECH™ -teknologia
    - Vastavärinen raita vyötärönauhan alaosassa
    - Ommeltu ICIW-logo
    - Heijastava ICIW-logo
    - 4-suuntainen stretch-kangas
    - 92% polyamidi, 8% elastaani
    - Kevyt tuki

    Kuvan malli on 177 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Kevyt tuki
      Väri: Musta
      Tuotenro: 11172-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Deluxe Seamless Tank Top Black
    L XL XS
    Deluxe Seamless Tank Top Black
    39€
    Deluxe Seamless Tank Top White
    L XL XS
    Deluxe Seamless Tank Top White
    39€

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    69€
    Deluxe Seamless Tank Top Black
    L XL XS
    Deluxe Seamless Tank Top Black
    39€
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    L XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    35€
    Deluxe Seamless Tank Top White
    L XL XS
    Deluxe Seamless Tank Top White
    39€

    Muut ostivat myös

    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    L XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    35€
    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    69€
    Deluxe Seamless Tank Top White
    L XL XS
    Deluxe Seamless Tank Top White
    39€
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    49€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America