ICIW Seamless Tights Camo Dusty Pink
  • Kansainvälinen ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvallinen maksu
  • 365 päivän palautuskäytäntö

Camo Seamless Tights Dusty Pink Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kauvaus
  • Mitä olisi ICANIWILL ilman maastokuviota? Niin, sitä kysyimme itseltämme, kun suunnittelimme uusinta Seamless-mallistoa. Olemme sen vuoksi integroineet hienostuneen, neulotun maastokuvion uusiin Seamless-vaatteisiimme. Materiaali on neljään suuntaan joustavaa ja se on tuotettu uusimmalla seamless-teknologialla, joka tekee vaatteista kevyitä, nopeasti kuivuvia ja kulutusta kestäviä.

    Seamless-tuotannolla on mukavuuden, toiminnallisuuden, muotoilun ja istuvuuden lisäksi myös vähemmän vaikutusta globaaliin ympäristöön, sillä hävikin määrä tuotannon yhteydessä minimoituu.

    - Maastokuvio
    - Mesh-yksityiskohdat
    - 57 % nylonia, 35 % polyesteriä, 8 % spandexia
    - Kudottu logo resorissa

    Malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

    HUOM! Vältä vetämistä mesh-osioista, kun puet/riisut trikoot.

    Saatavana useissa väreissä. Yhdistä trikoisiin liivit samasta sarjasta saadaksesi täydellisen asukokonaisuuden.

    Kuvan malli on 166 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Tarvikkeet: 57% Nylon, 35% Polyester, 8% Spandex
      Väri: Camo , Kuviollinen , Pinkki
      Tuotenro: 10363-085
    • Toimitus
    • Meidän toiveena on lähettää tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 13 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitus aika voi vaihdella esimerkiksi kovan myyntisesongin aikana, joulu yms. Tai viikonloppuisin. Kassalla näet oikeat hinnat ja toimitustavat jolla tilauksesi lähetetään.
       
      Webbshopissa hinnat sisältävät alv:in. Rahtimaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa rahdin. Rahtikustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä!
    • Auttaa?
    • FAQ
      Meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    omdömen

    Myydyimmät

    34
    L M S XS
    34
    L M S XS
    Package deal
    22

    Muut ostivat myös

    34
    L M S XS
    34
    L M S XS
    43
    L M S XS

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.fi