&noscript=1" /> Scrunch Seamless Tights Black | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksiin & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Scrunch Seamless Tights Black

Saumattomat treenitrikoot, joissa on scrunch-rypytys. Korkea vyötärö.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
69
Valitse koko
XS S M L
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Scrunch-suosikkityylisi, nyt saumattomana! Scrunch-rypytys takapuolella korostaa muotojasi. Materiaali on pehmeää ja mukava ihoa vasten ja trikoot hengittävät hyvin. Mitä muuta voi treenivaatteilta toivoa?!

    -Scrunch-neulontateknologia korostaa muotojasi, samalla kun SWEATTECH™-teknologia auttaa pitämään olosi kuivana
    -Hyvin pieni jätemäärä saumattoman neulontatekniikan ansiosta
    -SWEATTECH™-teknologia
    -Upea design korostaa muotojasi
    -ICIW-logo lanteella
    -4-suuntaisesti joustava materiaali tarjoaa täyden 360° liikkuvuuden
    -Korkea vyötärö luo täydellisen istuvuuden
    -Täyspitkät
    -90 % polyamidia, 10 % spandexia 

    Kuvan malli on 175 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Musta
      Tuotenro: 11189-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Scrunch V-Shape Tights Anthracite Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch V-Shape Tights Anthracite Wmn
    79€
    Scrunch V-shape Tie Shorts Black Wmn
    L M S XL XS
    Scrunch V-shape Tie Shorts Black Wmn
    55€
    Scrunch V-Shape Tights Silver Mist Wmn
    XL
    Scrunch V-Shape Tights Silver Mist Wmn
    79€
    Scrunch T-shirt Sunset Wmn
    L M S XL XS
    Scrunch T-shirt Sunset Wmn
    45€

    Muut ostivat myös

    Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
    79€
    Scrunch Tights Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch Tights Black Wmn
    69€
    Scrunch V-Shape Tights Anthracite Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch V-Shape Tights Anthracite Wmn
    79€
    Scrunch Sports Bra Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch Sports Bra Black Wmn
    45€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America