ICIW Queen Mesh 7/8 Tights V2 Teal Melange Wmn
  • Kansainvälinen ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvallinen maksu
  • 365 päivän palautuskäytäntö

Queen Mesh 7/8 Tights v2 Teal Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Queen Mesh 7/8 Tights Blood Red Wmn
Vaaleanpunainen
Queen Mesh 7/8 Tights Blue Melange Wmn
Vaaleansininen
Queen Mesh 7/8 Tights Lavender Melange Wmn
Violetti
Queen Mesh 7/8 Tights Lt Green Wmn
Vaaleanvihreä
Queen Mesh 7/8 Tights Mint Melange Wmn
Vaaleanvihreä
Queen Mesh 7/8 Tights Neon Orange Wmn
Oranssi
Queen Mesh 7/8 Tights Pink Melange Wmn
Pinkki
Queen Mesh 7/8 Tights Rose Pink Melange Wmn
Pinkki
Queen Mesh 7/8 Tights v2 Lt Grey Melange Wmn
Vaaleanharmaa
Queen Mesh 7/8 Tights v2 Mulberry Melange Wmn
Pinkki
Queen Mesh 7/8 Tights v2 Teal Melange Wmn
Turkoosi
Queen Mesh 7/8 Tights Yellow Melange Wmn
Keltainen
  • Kauvaus

  • Queen Mesh V2 on, kuten nimikin paljastaa, edelleenkehitetty seuraaja myydyimmässä Queen Mesh -sarjassamme. Uudessa versiossa on terävöitetty muotoilu, uusia värejä ja uusia tuotteita, mutta edelleen sama maaginen istuvuus ja materiaali.

    Seamless-materiaali on neljään suuntaan joustavaa ja siinä on minimaalisesti saumoja, mikä antaa sinulle enemmän liikkumisvapautta treenin aikana. Seamless-tuotannolla on mukavuuden ja istuvuuden lisäksi myös vähemmän vaikutusta globaaliin ympäristöön, sillä hävikin määrä tuotannon yhteydessä minimoituu. Kankaan yksityiskohdat yhdessä mesh-materiaalin ja korkean vyötärön kanssa luovat mairittelevan istuvuuden ja korostavat muotojasi. Trikoot ovat 100 % squat proof, istuvat paikallaan treenin aikana ja antavat sinulle mahdollisuuden keskittyä täysin suorituskykyysi.

    - 7/8-pituus
    - Korkea vyötärö
    - Mesh-yksityiskohdat
    - 48% Polyamide, 43% Polyester, 7% Spandex
    - Logo vasemmassa lonkassa
    - Saatavana myös -pituisena

    HUOM! Vältä vetämistä mesh-kohdista, kun puet/riisut trikoot.

    Saatavana useissa väreissä. Yhdistele sarjan muiden vaatteiden kanssa saadaksesi täydellisen asukokonaisuuden.

    Kuvan malli on 163 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Tarvikkeet: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Väri: Turkoosi
      Tuotenro: 10260-070
    • Toimitus
    • Meidän toiveena on lähettää tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 13 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitus aika voi vaihdella esimerkiksi kovan myyntisesongin aikana, joulu yms. Tai viikonloppuisin. Kassalla näet oikeat hinnat ja toimitustavat jolla tilauksesi lähetetään.
       
      Webbshopissa hinnat sisältävät alv:in. Rahtimaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa rahdin. Rahtikustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä!
    • Auttaa?
    • FAQ
      Meistä
      Ota yhteyttä

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.fi