Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Queen Mesh 7/8 Tights Khaki Melange Wmn

Saumattomat trikoot, joissa mesh-osioita. 7/8-pituus ja korkea vyötärö.

Valittu väri: Beige
Saatavana näissä väreissä
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 177 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Tervehtikää kuningatarta! Queen Mesh on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Erittäin miellyttävän tuntuisen saumattoman materiaalin, tyylikkään ja teknisen verkkokankaan ja erinomaisen istuvuuden ansiosta se kuuluu jokaisen treenaajan vaatekaappiin.

    Vaate on valmistettu uusimman saumattoman tekniikan avulla, ja neljään suuntaan joustava materiaali takaa uskomattoman joustavuuden harjoittelun aikana. Kestävä materiaali säilyttää värinsä pesukerrasta toiseen nyppyyntymättä. Materiaali siirtää kosteutta tehokkaasti pois iholta ja kuivuu nopeasti. Vaatteessa on mahdollisimman vähän saumoja ja hyvä istuvuus, joten se auttaa sinua parantamaan suoritustasi harjoituksen aikana. 360 asteen joustavuuden ja kevyen materiaalin ansiosta trikoot sopivat erinomaisesti joustavuutta vaativiin harjoituksiin.

    Mallistossa on useita värejä, joista voit valita suosikkisi.

    – 4 suuntaan joustava materiaali
    – Heijastava ICIW-logo lantiolla vasemmalla
    – Nopeasti kuivuva materiaali
    – Korkea vyötärö takaa hyvän istuvuuden
    – Joustavuus 360°
    – 7/8-pituiset lahkeet

    Tekniset Tiedot
      Väri: Beige
      Tuotenro: 11141-126
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Tervehtikää kuningatarta! Queen Mesh on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Erittäin miellyttävän tuntuisen saumattoman materiaalin, tyylikkään ja teknisen verkkokankaan ja erinomaisen istuvuuden ansiosta se kuuluu jokaisen treenaajan vaatekaappiin.

      Vaate on valmistettu uusimman saumattoman tekniikan avulla, ja neljään suuntaan joustava materiaali takaa uskomattoman joustavuuden harjoittelun aikana. Kestävä materiaali säilyttää värinsä pesukerrasta toiseen nyppyyntymättä. Materiaali siirtää kosteutta tehokkaasti pois iholta ja kuivuu nopeasti. Vaatteessa on mahdollisimman vähän saumoja ja hyvä istuvuus, joten se auttaa sinua parantamaan suoritustasi harjoituksen aikana. 360 asteen joustavuuden ja kevyen materiaalin ansiosta trikoot sopivat erinomaisesti joustavuutta vaativiin harjoituksiin.

      Mallistossa on useita värejä, joista voit valita suosikkisi.

      – 4 suuntaan joustava materiaali
      – Heijastava ICIW-logo lantiolla vasemmalla
      – Nopeasti kuivuva materiaali
      – Korkea vyötärö takaa hyvän istuvuuden
      – Joustavuus 360°
      – 7/8-pituiset lahkeet

      Tekniset Tiedot
        Väri: Beige
        Tuotenro: 11141-126
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      69
      M
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      15€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      71
      XS
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      10€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      60
      S XS
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      14€ (35€)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      70
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      21€ (69€)
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      70
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      21€ (69€)
      Essential Tee Blue Men
      49
      S
      Essential Tee Blue Men
      20€ (39€)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      70
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      21€ (69€)
      Essential Tights Black Wmn
      59
      XS
      Essential Tights Black Wmn
      28€ (69€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      69
      M
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      15€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      71
      XS
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      10€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      60
      S XS
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      14€ (35€)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      70
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      21€ (69€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom