&noscript=1" /> Ombre 7/8 Seamless Tights Graphite Melange Wmn | Treenivaatteet

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Ombre 7/8 Seamless Tights Graphite Melange

69

Saumattomat treenitrikoot, joissa näyttävä liukuvärjäys. Korkea vyötärö.

Valittu väri: Tummanharmaa
Saatavana näissä väreissä
Ombre 7/8 Seamless Tights Graphite Melange
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS
Osta vastaava tuote
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.


    Ombre-mallistoomme kuuluu treenitrikoot, urheiluliivit ja paidat. Mukava Seamless- materiaali yhdessä hienojen yksityiskohtien ja upean ombrevärin kanssa luo täydellisen asun, joka ei ainoastaan saa sinut tuntemaan olosi liikkuvaksi ja mukavaksi treenin aikana, vaan saa myös sinut erottumaan joukosta.

    Trikoot on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä parantaa istuvuutta ja takaa optimaalisen liikkuvuuden treenin aikana. Materiaali on erittäin kestävää ja helppohoitoista, pitää värinsä useista pesuista huolimatta eikä nukkaannu. Materiaali poistaa kosteuden tehokkaasti iholtasi ja kuivuu nopeasti. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on pienempi vaikutus ympäristöön, koska kangasjäänteiden määrä on minimoitu ja näin ollen myös materiaalin tarve vähenee. 360 asteen liikkuvuus ja kevyt materiaali tekevät trikoista ihanteelliset liikkuvuusharjoitteluun.

    Näissä treenitrikoissa on korkea vyötärö, minkä ansiosta ne pysyvät hyvin paikallaan. Tietyt kankaan osat ovat ribattuja, mikä sekä kohottaa designiä että antaa paremman istuvuuden.

    - 7/8-pituus
    - 48 % polyamidia, 45 % polyesteriä, 7 % spandexia
    - Hyvä hengittävyys
    - Korkea vyötärö

    Jos epäröit kahden koon välillä, suosittelemme että valitset niistä pienemmän. Kankaan vaalean värin vuoksi suosittelemme käyttämään meidän Invisible Thong Nude-alushousuja trikoiden alla.

    Saatavilla useissa väreissä. Yhdistele sarjan muihin vaatteisiin luodaksesi täydellisen asun.
    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 48% Polyamidi, 45% Polyesteri, 7% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 10978-025
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus


    • Ombre-mallistoomme kuuluu treenitrikoot, urheiluliivit ja paidat. Mukava Seamless- materiaali yhdessä hienojen yksityiskohtien ja upean ombrevärin kanssa luo täydellisen asun, joka ei ainoastaan saa sinut tuntemaan olosi liikkuvaksi ja mukavaksi treenin aikana, vaan saa myös sinut erottumaan joukosta.

      Trikoot on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä parantaa istuvuutta ja takaa optimaalisen liikkuvuuden treenin aikana. Materiaali on erittäin kestävää ja helppohoitoista, pitää värinsä useista pesuista huolimatta eikä nukkaannu. Materiaali poistaa kosteuden tehokkaasti iholtasi ja kuivuu nopeasti. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on pienempi vaikutus ympäristöön, koska kangasjäänteiden määrä on minimoitu ja näin ollen myös materiaalin tarve vähenee. 360 asteen liikkuvuus ja kevyt materiaali tekevät trikoista ihanteelliset liikkuvuusharjoitteluun.

      Näissä treenitrikoissa on korkea vyötärö, minkä ansiosta ne pysyvät hyvin paikallaan. Tietyt kankaan osat ovat ribattuja, mikä sekä kohottaa designiä että antaa paremman istuvuuden.

      - 7/8-pituus
      - 48 % polyamidia, 45 % polyesteriä, 7 % spandexia
      - Hyvä hengittävyys
      - Korkea vyötärö

      Jos epäröit kahden koon välillä, suosittelemme että valitset niistä pienemmän. Kankaan vaalean värin vuoksi suosittelemme käyttämään meidän Invisible Thong Nude-alushousuja trikoiden alla.

      Saatavilla useissa väreissä. Yhdistele sarjan muihin vaatteisiin luodaksesi täydellisen asun.
      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 48% Polyamidi, 45% Polyesteri, 7% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Tummanharmaa
        Tuotenro: 10978-025
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Muut ostivat myös

      Ombre Seamless LS Crop Top Wmn Graphite Melange
      36
      L M S
      Ombre Seamless LS Crop Top Wmn Graphite Melange
      25€ (39€)
      Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
      L M S XS
      Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
      35€
      Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
      46
      XS
      Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
      19€ (35€)
      Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
      46
      XS
      Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
      19€ (35€)
      Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
      49
      L M XS S XL
      Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
      35€ (69€)
      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      L M S XS
      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      69€
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      69€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€

      Muut ostivat myös

      Ombre Seamless LS Crop Top Wmn Graphite Melange
      36
      L M S
      Ombre Seamless LS Crop Top Wmn Graphite Melange
      25€ (39€)
      Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
      L M S XS
      Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
      35€
      Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
      46
      XS
      Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
      19€ (35€)
      Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
      46
      XS
      Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
      19€ (35€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America