&noscript=1" /> Ombre 7/8 Seamless Tights Graphite Melange Wmn | Treenivaatteet
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Ombre 7/8 Seamless Tights Graphite Melange Wmn

Saumattomat treenitrikoot, joissa näyttävä liukuvärjäys. Korkea vyötärö.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus

  • Ombre-mallistoomme kuuluu treenitrikoot, urheiluliivit ja paidat. Mukava Seamless- materiaali yhdessä hienojen yksityiskohtien ja upean ombrevärin kanssa luo täydellisen asun, joka ei ainoastaan saa sinut tuntemaan olosi liikkuvaksi ja mukavaksi treenin aikana, vaan saa myös sinut erottumaan joukosta.

    Trikoot on valmistettu uusinta seamless-tekniikkaa käyttäen ja käyttämämme materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä parantaa istuvuutta ja takaa optimaalisen liikkuvuuden treenin aikana. Materiaali on erittäin kestävää ja helppohoitoista, pitää värinsä useista pesuista huolimatta eikä nukkaannu. Materiaali poistaa kosteuden tehokkaasti iholtasi ja kuivuu nopeasti. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on pienempi vaikutus ympäristöön, koska kangasjäänteiden määrä on minimoitu ja näin ollen myös materiaalin tarve vähenee. 360 asteen liikkuvuus ja kevyt materiaali tekevät trikoista ihanteelliset liikkuvuusharjoitteluun.

    Näissä treenitrikoissa on korkea vyötärö, minkä ansiosta ne pysyvät hyvin paikallaan. Tietyt kankaan osat ovat ribattuja, mikä sekä kohottaa designiä että antaa paremman istuvuuden.

    - 7/8-pituus
    - 48 % polyamidia, 45 % polyesteriä, 7 % spandexia
    - Hyvä hengittävyys
    - Korkea vyötärö

    Jos epäröit kahden koon välillä, suosittelemme että valitset niistä pienemmän. Kankaan vaalean värin vuoksi suosittelemme käyttämään meidän Invisible Thong Nude-alushousuja trikoiden alla.

    Saatavilla useissa väreissä. Yhdistele sarjan muihin vaatteisiin luodaksesi täydellisen asun.

    Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 10978-025
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Ombre 7/8 Seamless Tights Dk Purple
    29
    XS
    Ombre 7/8 Seamless Tights Dk Purple
    49€ (69€)
    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    29
    L
    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    49€ (69€)
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    29
    L XS
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    25€ (35€)
    Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
    29
    XS
    Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
    25€ (35€)

    Muut ostivat myös

    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    29
    L XS
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    25€ (35€)
    Ombre Seamless LS Crop Top Perfection Pink Wmn
    26
    L
    Ombre Seamless LS Crop Top Perfection Pink Wmn
    29€ (39€)
    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    29
    L
    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    49€ (69€)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America