&noscript=1" /> Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange | Treenivaatteet | I

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange

69

Saumattomat trikoot, joissa korkea vyötärö. Kokopitkät.

Valittu väri: Tummanharmaa
Saatavana näissä väreissä
Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS S M L
Osta vastaava tuote
Uutta!
Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
L M S XS
Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
35€
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Evolution-mallisto on valmistettu auttamaan sinua kehittymään treeneissäsi. Paranna kehitystäsi saumattoman neuleteknologian, korkean vyötärön ja nopeasti kuivuvan materiaalin ansiosta itse kehittelemällämme SWEATTECH™ -teknologialla. Evolution in all ways, always!

    - SWEATTECH™ -teknologia
    - Heijastava ICIW-logo
    - 4 suuntaan joustava kangas
    - Korkea vyötärö
    - Kokopitkät lahkeet

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Keskivahva tuki
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 11846-026
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Evolution-mallisto on valmistettu auttamaan sinua kehittymään treeneissäsi. Paranna kehitystäsi saumattoman neuleteknologian, korkean vyötärön ja nopeasti kuivuvan materiaalin ansiosta itse kehittelemällämme SWEATTECH™ -teknologialla. Evolution in all ways, always!

      - SWEATTECH™ -teknologia
      - Heijastava ICIW-logo
      - 4 suuntaan joustava kangas
      - Korkea vyötärö
      - Kokopitkät lahkeet

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Tuki: Keskivahva tuki
        Väri: Tummanharmaa
        Tuotenro: 11846-026
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Osta tyyli

      Uutta!
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€

      Osta tyyli

      Uutta!
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€

      Muut ostivat myös

      Uutta!
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€
      Uutta!
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      69€
      Uutta!
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      35€
      Uutta!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      69€
      Uutta!
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      L S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      35€
      Evolution Seamless Sports Bra Graphite Melange
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Graphite Melange
      35€
      Uutta!
      Rush Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
      L XS
      Rush Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
      79€

      Muut ostivat myös

      Uutta!
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€
      Uutta!
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      69€
      Uutta!
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      35€
      Uutta!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      69€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America