Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange

Saumattomat trikoot, joissa korkea vyötärö. Kokopitkät.

Valittu väri: Tummanvihreä
Saatavana näissä väreissä
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
XS
Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
35€
Tekniset yksityiskohdat
  • Sweattech

    Itse kehittämämme Sweattech™-koostumus on suunniteltu siirtämään kosteus ja hiki pois keholta kankaan pinnalle, josta se haihtuu. Näin säilytät kuivan ja mukavan tunteen harjoituksesi ajan.

    Keskivahva tuki

    Urheiluliiveissä on keskivahva tuki. Sopivat keskitehoiseen liikuntaan.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

    Irrotettavat kupit

    Näissä rintaliiveissä on irrotettavat toppaukset, joten voit valita itsellesi sopivan vaihtoehdon. Voidaan irrottaa ennen pesua.

Tekniset yksityiskohdat
  • Sweattech

    Itse kehittämämme Sweattech™-koostumus on suunniteltu siirtämään kosteus ja hiki pois keholta kankaan pinnalle, josta se haihtuu. Näin säilytät kuivan ja mukavan tunteen harjoituksesi ajan.

    Keskivahva tuki

    Urheiluliiveissä on keskivahva tuki. Sopivat keskitehoiseen liikuntaan.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

    Irrotettavat kupit

    Näissä rintaliiveissä on irrotettavat toppaukset, joten voit valita itsellesi sopivan vaihtoehdon. Voidaan irrottaa ennen pesua.

  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Evolution-mallisto on valmistettu auttamaan sinua kehittymään treeneissäsi. Paranna kehitystäsi saumattoman neuleteknologian, korkean vyötärön ja nopeasti kuivuvan materiaalin avulla. Evolution in all ways, always!

    - SWEATTECH™ -teknologia
    - Heijastava ICIW-logo
    - 4-suuntaan joustava kangas
    - Korkea vyötärö
    - Kokopitkät lahkeet

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuki: Keskivahva tuki
      Väri: Tummanvihreä
      Tuotenro: 11845-106
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Evolution-mallisto on valmistettu auttamaan sinua kehittymään treeneissäsi. Paranna kehitystäsi saumattoman neuleteknologian, korkean vyötärön ja nopeasti kuivuvan materiaalin avulla. Evolution in all ways, always!

      - SWEATTECH™ -teknologia
      - Heijastava ICIW-logo
      - 4-suuntaan joustava kangas
      - Korkea vyötärö
      - Kokopitkät lahkeet

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Tuki: Keskivahva tuki
        Väri: Tummanvihreä
        Tuotenro: 11845-106
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Osta tyyli

      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      35€

      Osta tyyli

      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      35€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      55€
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      M L XS
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      49€
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      XS L
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      49€
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      XS M XL L S
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      M XS L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      XS
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      55€
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      M L XS
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      49€
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      XS L
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      49€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom