&noscript=1" /> Dynamic Seamless Tights Graphite Melange Wmn | Treenivaatteet |
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Dynamic Seamless Tights Graphite Melange

Saumattomat treenitrikoot, joissa mesh-osio. Korkea vyötärö ja täysi pituus.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus

  • Dynamic-mallisto on valmistettu viimeisimpää seamless-teknologiaa hyödyntäen ja mallistoon kuuluvat paidat, crop topit, urheilurintaliivit ja trikoot yksivärisinä, kauniilla ja toiminnallisilla verkkokangasyksityiskohdilla.

    - Verkkoneulosyksityiskohdat antavat parasta mahdollista viilennystä hikisessä treenissä
    - Design, joka korostaa vartalosi muotoja
    - Neljään suuntaan joustava materiaali esteettömään liikkuvuuteen
    - Korkea vyötärö
    - Hopeanvärinen ICIW-logo lantiolla
    - Valmistettu minimaalisella hävikillä (saumattomien vaatteiden etu)
    - Pesuohjeet neulottuna resorin sisäpuolelle

    Malli on 163 cm pituinen ja käyttää kokoa XS. Koot ovat hieman tavallista pienempiä. Jos epäröit kahden koon välillä, suosittelemme valitsemaan isomman.

    Saatavana useissa väreissä. Tutustu muihin Dynamic-malliston vaatteisiin saadaksesi yhtenäisen setin.

    Kuvan malli on 166 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 10600-025
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    69€
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    L M
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    35€
    Dynamic Seamless Sports Bra Dk Grey Melange
    L XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Dk Grey Melange
    35€
    Dynamic Seamless Sports Bra Forest Green Wmn
    L XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Forest Green Wmn
    35€

    Muut ostivat myös

    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    35€
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    69€
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    L M
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America