Dynamic Seamless Tights Graphite Melange Wmn | Treenivaatteet |
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 11 000 arvostelua
  • 365 päivän palautusoikeus

Dynamic Seamless Tights Graphite Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Dynamic Seamless Tights Black Wmn
Musta
Dynamic Seamless Tights Deep Red Wmn
Vaaleanpunainen
  • Kuvaus

  • Dynamic-mallisto on valmistettu viimeisimpää seamless-teknologiaa hyödyntäen ja mallistoon kuuluvat paidat, crop topit, urheilurintaliivit ja trikoot yksivärisinä, kauniilla ja toiminnallisilla verkkokangasyksityiskohdilla.

    - Verkkoneulosyksityiskohdat antavat parasta mahdollista viilennystä hikisessä treenissä
    - Design, joka korostaa vartalosi muotoja
    - Neljään suuntaan joustava materiaali esteettömään liikkuvuuteen
    - Korkea vyötärö
    - Hopeanvärinen ICIW-logo lantiolla
    - Valmistettu minimaalisella hävikillä (saumattomien vaatteiden etu)
    - Pesuohjeet neulottuna resorin sisäpuolelle

    Materiaali: 96 % Polyamidia, 4% Spandexia

    Malli on 163 cm pituinen ja käyttää kokoa XS. Koot ovat hieman tavallista pienempiä. Jos epäröit kahden koon välillä, suosittelemme valitsemaan isomman.

    Saatavana useissa väreissä. Tutustu muihin Dynamic-malliston vaatteisiin saadaksesi yhtenäisen setin.

    Kuvan malli on 166 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 10600-025
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Arvostelut

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America