&noscript=1" /> Divine Seamless Tights Mystic Blue | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksiin & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Divine Seamless Tights Mystic Blue

Saumattomat treenitrikoot, joissa korkea vyötärö. Kokopitkät.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
69
Valitse koko
XS S M L
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Tunne olosi taivaalliseksi. Tämä mallisto sopii kaikkiin tilanteisiin, korkean tehon harjoituksista rentoon kävelyyn. Sekä urheiluliivit että leggingsit muotoilevat ja imartelevat kurvejasi antaen samalla loistavan tuen päivittäisiin rutiineihisi.

    - SWEATTECH™ teknologia
    - ICIW-heijastinlogo
    - 4-suuntainen jousto
    - 48 % polyamidia 45 % polyesteria 7 % elastaania
    - Kokopitkät
    - Korkea vyötärö

    Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummansininen
      Tuotenro: 11124-165
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    XS
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    39€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Divine Seamless Tights Black
    L M S XS
    Divine Seamless Tights Black
    69€
    Divine Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    39€
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    XS
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    39€

    Muut ostivat myös

    Divine Seamless Tights Black
    L M S XS
    Divine Seamless Tights Black
    69€
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    XS
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    39€
    Divine Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    39€
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    L M S XS
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America