&noscript=1" /> Divine Seamless Tights Black | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 70 000 arvostelua
  • Ilmastohyvitetyt toimitusvaihtoehdot

ICIW-perhe näyttää upealta!

Divine Seamless Tights Black

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

KESÄ-ALE
Koko-opas
Valitse kokoXS
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Tunne olosi taivaalliseksi. Tämä mallisto sopii kaikkiin tilanteisiin, korkean tehon harjoituksista rentoon kävelyyn. Sekä urheiluliivit että leggingsit muotoilevat ja imartelevat kurvejasi antaen samalla loistavan tuen päivittäisiin rutiineihisi.

    - SWEATTECH™ teknologia
    - ICIW-heijastinlogo
    - 4-suuntainen jousto
    - 48 % polyamidia 45 % polyesteria 7 % elastaania
    - Kokopitkät
    - Korkea vyötärö

    Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Musta
      Tuotenro: 11122-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    KESÄ-ALE
    Divine Seamless Sports Bra Black
    25
    L M S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    29.25€ (39€)

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    KESÄ-ALE
    Divine Seamless Sports Bra Black
    25
    L M S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    29.25€ (39€)
    KESÄ-ALE
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    25
    L M XS
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    51.75€ (69€)
    KESÄ-ALE
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    30
    L M S XS
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    27.30€ (39€)

    Muut ostivat myös

    KESÄ-ALE
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    25
    L M XS
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    51.75€ (69€)
    KESÄ-ALE
    Divine Seamless Sports Bra Black
    25
    L M S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    29.25€ (39€)
    KESÄ-ALE
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    30
    L M S XS
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    27.30€ (39€)
    KESÄ-ALE
    Define Seamless Tights Sage Melange Wmn
    35
    L XS
    Define Seamless Tights Sage Melange Wmn
    38.35€ (59€)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America