&noscript=1" /> Define Seamless Tights Light Grey Melange Wmn | Treenivaatteet
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Define Seamless Tights Light Grey Wmn

Saumattomat treenitrikoot, joissa korkea vyötärö.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - 4 suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
    - Joustava ja kestävä materiaali
    - ICIW-logo vasemmassa lantion kohdalla ja erillinen neulottu logo oikeassa lahkeessa
    - SWEATTECH™
    - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden
    - Pitkä malli

    Kuvan malli on 175 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Vaaleanharmaa
      Tuotenro: 11251-069
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Define Adjustable Sports Bra Light Grey
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Light Grey
    39€
    Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
    49€
    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    L M XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    39€
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    39€
    Define Seamless Pocket Tights Grey Melange
    L XS
    Define Seamless Pocket Tights Grey Melange
    69€
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    L XS
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    35€
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    L M S
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    59€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    69€
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€
    Uutta!
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Desert Sand
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Desert Sand
    45€
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Powder blue
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Powder blue
    45€

    Muut ostivat myös

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Graphite Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Graphite Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra White
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America