&noscript=1" /> Define Ribbed Tights Dark Sand Wmn | Treenivaatteet | ICIW.fi

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn

69

Treenitrikoot saumatonta ribbimateriaalia. Korkea vyötärö. Kokopitkät.

Valittu väri: Ruskea
Saatavana näissä väreissä
Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Sand
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Valitse koko
XS S M L XL Valvo kokoa
Osta vastaava tuote
Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
29
L M S XL XS
Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
25€ (35€)
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 174 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Sinä pyysit, me toimitimme. Suosituin mallistomme, Define Seamless, on nyt täällä joustinneuleversiona. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Trikoot, urheiluliivit ja topit useissa trendikkäissä väreissä tekevät Define Seamless -treenivaatemallistosta sopivan monenlaiseen harjoitteluun.

    - Neljään suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
    - Joustava ja kestävä materiaali
    - ICIW-logo edessä
    - SWEATTECH™
    - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden
    - Täyspitkä malli

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Ruskea
      Tuotenro: 11370-156
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Sinä pyysit, me toimitimme. Suosituin mallistomme, Define Seamless, on nyt täällä joustinneuleversiona. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Trikoot, urheiluliivit ja topit useissa trendikkäissä väreissä tekevät Define Seamless -treenivaatemallistosta sopivan monenlaiseen harjoitteluun.

      - Neljään suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
      - Joustava ja kestävä materiaali
      - ICIW-logo edessä
      - SWEATTECH™
      - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden
      - Täyspitkä malli

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 92% Nailon, 8% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Ruskea
        Tuotenro: 11370-156
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Osta tyyli

      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
      55
      M S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
      25€ (55€)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      29
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      25€ (35€)

      Osta tyyli

      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
      55
      M S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
      25€ (55€)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      29
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      25€ (35€)

      Muut ostivat myös

      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      29
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€
      Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
      49
      L S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
      35€ (69€)
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      44
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      25€ (45€)

      Muut ostivat myös

      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      29
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America