&noscript=1" /> Define Pocket Tights Grey Melange | Treenivaatteet | ICIW.fi

Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Seamless Pocket Tights Grey Melange

Saumattomat treenitrikoot, joissa on tasku ja korkea vyötärö.

Valittu väri: Tummanharmaa
Saatavana näissä väreissä
Define Seamless Pocket Tights Black
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSML
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-80
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105
Reidenympärys47-5050-5353-5656-59
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,581
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-99
Käsivarren pituus (A)545657,559





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Tekniset yksityiskohdat
Tekniset yksityiskohdat
  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 163 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - 4 suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
    - Joustava ja kestävä materiaali
    - ICIW-logo vasemmassa lantion kohdalla ja erillinen neulottu logo oikeassa lahkeessa
    - Tasku lahkeen sivulla-
    - SWEATTECH™
    - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden
    - Pitkä malli

    Tekniset Tiedot
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanharmaa
      Tuotenro: 11505-026
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Kuvaus

    • Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

      - 4 suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
      - Joustava ja kestävä materiaali
      - ICIW-logo vasemmassa lantion kohdalla ja erillinen neulottu logo oikeassa lahkeessa
      - Tasku lahkeen sivulla-
      - SWEATTECH™
      - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden
      - Pitkä malli

      Tekniset Tiedot
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Tummanharmaa
        Tuotenro: 11505-026
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Arvostelut

      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      L M S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
      55
      S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
      25€ (55€)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      55€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      55
      L M S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      25€ (55€)
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L S XS M
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      59€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      L M S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
      55
      S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
      25€ (55€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America