Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Seamless Logo Tights Wmn Light Grey

65

Saumattomat treenitrikoot, joissa logonauha. Korkea vyötärö ja täysi pituus.

Valittu väri: Vaaleanharmaa
Saatavana näissä väreissä
Define Seamless Logo Tights Wmn Blush
Define Seamless Logo Tights Wmn Graphite/Black
Define Seamless Logo Tights Wmn Jungle green/Black
Define Seamless Logo Tights Wmn Light Grey
Define Seamless Logo Tights Wmn Powder Blue
Define Seamless Logo Tights Wmn Sand/White
Valitse koko
XS Muutama jäljellä varastossa! M Muutama jäljellä varastossa! L XL XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Kierrätetyt materiaalit
Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
XL XXL M XS L
Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
39€
Tekniset yksityiskohdat
  • Sweattech

    Itse kehittämämme Sweattech™-koostumus on suunniteltu siirtämään kosteus ja hiki pois keholta kankaan pinnalle, josta se haihtuu. Näin säilytät kuivan ja mukavan tunteen harjoituksesi ajan.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

Tekniset yksityiskohdat
  • Sweattech

    Itse kehittämämme Sweattech™-koostumus on suunniteltu siirtämään kosteus ja hiki pois keholta kankaan pinnalle, josta se haihtuu. Näin säilytät kuivan ja mukavan tunteen harjoituksesi ajan.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 173 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

    Asiakkaiden suosikki saumaton Define on täällä päivitetyllä logodesignilla! Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - SWEATTECH™-teknologia
    - ICIW-logo
    - Neljään suuntaan joustava
    - 92 % kierrätettyä nailonia, 8 % elastaania
    - Korkea vyötärö
    - Täyspitkä malli

    Tekniset Tiedot
      Kierrätetyt materiaalit: Joo
      Materiaali: 92% Kierrätetty nailon, 8% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Vaaleanharmaa
      Tuotenro: 11836-004
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Asiakkaiden suosikki saumaton Define on täällä päivitetyllä logodesignilla! Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

      - SWEATTECH™-teknologia
      - ICIW-logo
      - Neljään suuntaan joustava
      - 92 % kierrätettyä nailonia, 8 % elastaania
      - Korkea vyötärö
      - Täyspitkä malli

      Tekniset Tiedot
        Kierrätetyt materiaalit: Joo
        Materiaali: 92% Kierrätetty nailon, 8% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Vaaleanharmaa
        Tuotenro: 11836-004
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Osta tyyli

      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      XL XXL M XS L
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      39€

      Osta tyyli

      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      XL XXL M XS L
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      39€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      XL XXL M XS L
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      39€
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      M L XS
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      49€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      L S
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      69€
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      XS M XL L S
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      XL XXL M XS L
      Define Seamless Logo Sports Bra Light Grey
      39€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom