Queen Mesh 7/8 Tights Sky Blue Melange Wmn | Treenivaatteet | I
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 70 000 arvostelua
  • Ilmastohyvitetyt toimitusvaihtoehdot

Queen Mesh 7/8 Tights Sky Blue Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXS
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Tervehtikää kuningatarta! Queen Mesh on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Erittäin miellyttävän tuntuisen saumattoman materiaalin, tyylikkään ja teknisen verkkokankaan ja erinomaisen istuvuuden ansiosta se kuuluu jokaisen treenaajan vaatekaappiin.

    Vaate on valmistettu uusimman saumattoman tekniikan avulla, ja neljään suuntaan joustava materiaali takaa uskomattoman joustavuuden harjoittelun aikana. Kestävä materiaali säilyttää värinsä pesukerrasta toiseen nyppyyntymättä. Materiaali siirtää kosteutta tehokkaasti pois iholta ja kuivuu nopeasti. Vaatteessa on mahdollisimman vähän saumoja ja hyvä istuvuus, joten se auttaa sinua parantamaan suoritustasi harjoituksen aikana. 360 asteen joustavuuden ja kevyen materiaalin ansiosta trikoot sopivat erinomaisesti joustavuutta vaativiin harjoituksiin.

    Mallistossa on useita värejä, joista voit valita suosikkisi.

    – 4 suuntaan joustava materiaali
    – Heijastava ICIW-logo lantiolla vasemmalla
    – Nopeasti kuivuva materiaali
    – Korkea vyötärö takaa hyvän istuvuuden
    – Joustavuus 360°
    – 7/8-pituiset lahkeet

    Kuvan malli on 177 cm ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Vaaleansininen
      Tuotenro: 10779-128
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    69€
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
    55€
    Queen Mesh Sports Bra Dk Teal Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Dk Teal Melange
    35€
    Queen Mesh Sports Bra Mint Melange
    L
    Queen Mesh Sports Bra Mint Melange
    35€

    Muut ostivat myös

    Queen Mesh 7/8 Tights Lavender Melange Wmn
    S XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Lavender Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
    L S XS
    Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
    35€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M XS S
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Nimble Cropped Tank Top Black Wmn
    L M XL XS XXL
    Nimble Cropped Tank Top Black Wmn
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America