Define Seamless Tights Taupe Melange Wmn | Treenivaatteet | ICI
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 70 000 arvostelua
  • Ilmastohyvitetyt toimitusvaihtoehdot

Define Seamless Tights Taupe Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoL
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • No fear, the new tights are here! Meidän Define Seamless Tightsimme niissä on minimaalisesti saumoja, mikä lisää mukavuutta ja liikkuvuutta treenisi aikana. Leveän resorinsa ansiosta ne pysyvät hyvin paikallaan ja tuntuvat uskomattoman mukavilta jalassa.

    Vaatteessa on käytetty uusinta seamless-teknologiaa ja sen materiaali on neljään suuntaan joustavaa, mikä ei ainoastaan paranna istuvuutta ja laatua, vaan lisää myös liikkuvuuttasi treenin aikana. Lisäksi seamless-tuotteiden tuotannolla on vähäisempi vaikutus globaaliin ympäristöön, sillä kangasjäänteiden määrä minimoituu ja näin ollen materiaalin tarve vähenee.

    Tightsien kankaassa on, kuten niiden kanssa yhteensopivissa muissakin kokoelman vaatteissa, kudottuja pilkkuyksityiskohtia tuomassa lisää designia. ICIW-logo vasemmassa lonkassa ja hienovarainen ICIW-logo oikean lahkeen alaosassa. Korkea vyötärö, mikä antaa täydellisen istuvuuden.

    - 57% Nylon, 22% Polyester, 8 % spandexia
    - Hyvä hengittävyys
    - Korkea vyötärö
    - ICIW-logo lonkassa ja oikeassa lahkeessa

    Saatavilla useissa väreissä. Yhdistä niihin yläosa ja urheiluliivit samasta mallistosta saadaksesi täydellisen asun.

    Kuvan malli on 174 cm ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Beige
      Tuotenro: 11015-154
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Define Cropped 1/4 Zip Taupe
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Taupe
    45€
    Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
    39€
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    69€
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    L XS
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    35€

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
    35€
    Define Seamless Tights Dk Teal Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Dk Teal Melange Wmn
    59€
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    36
    L M S
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    25€ (39€)
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    L M S XS
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    39€

    Muut ostivat myös

    Define Seamless Tights Black Wmn
    M S XS L
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L XS M S
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Faded Violet Melange Wmn
    34
    L M
    Define Seamless Tights Faded Violet Melange Wmn
    39€ (59€)
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America