&noscript=1" /> Define Ribbed Biker Shorts Dk Sand Wmn | Treenivaatteet | ICIW.
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn

Pyöräilyshortsit saumatonta ribbimateriaalia.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
55
Valitse koko
XS S M L
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Sinä pyysit, me toimitimme. Suosituin mallistomme, Define Seamless, on nyt täällä joustinneuleversiona. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Trikoot, urheiluliivit ja topit useissa trendikkäissä väreissä tekevät Define Seamless -treenivaatemallistosta sopivan monenlaiseen harjoitteluun.

    - 4 suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
    - Joustava ja kestävä materiaali
    - ICIW-logo vasemmassa lantion kohdalla ja erillinen neulottu logo oikeassa lahkeessa
    - SWEATTECH™
    - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden
    - Sisäsauma 20 cm

    Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Istuvuus: Tyköistuva malli
      Materiaali: 92% Nylon, 8% Spandex
      Pituus (cm): 20 cm
      Väri: Ruskea
      Tuotenro: 11767-156
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    35€
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Define Seamless Tights Graphite Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Graphite Wmn
    59€
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    35€
    Define Cropped 1/4 Zip Taupe
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Taupe
    45€
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable White
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable White
    45€

    Muut ostivat myös

    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    35€
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America