Queen Shorts Black Wmn | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 50 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 70 000 arvostelua
  • Ilmastohyvitetyt toimitusvaihtoehdot

Queen Shorts Black Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSL
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Näissä shortseissa on korkea vyötärö sekä erittäin leveä vyötäröresori, jonka ansiosta shortsit pysyvät hyvin paikallaan. Etupuolella lantion kohdalla ICIW-heijastinlogo.

    - Seamless-tekniikka
    - Heijastinlogo lantiolla vasemmalla puolella
    - Neljään suuntaan joustava stretch parantaa liikkuvuutta
    - 70 % nylonia, 22 % polyesteriä, 8 % spandexia muodostavat joustavan, kestävän materiaalin
    - Hyvä hengittävyys
    - Korkea vyötärö takaa täydellisen istuvuuden

    Kuvan malli on 174 cm ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Istuvuus: Tyköistuva malli
      Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Musta
      Tuotenro: 10915-001
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    Queen Mesh Icon Sports Bra Black
    L M S XS
    Queen Mesh Icon Sports Bra Black
    45€
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
    L XS M S
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
    55€
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    L M S
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    35€
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    69€

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    L M XS
    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    35€
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
    35€
    Queen Mesh 7/8 Tights Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Lt Grey Melange Wmn
    69€

    Muut ostivat myös

    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    69€
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    L M S
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    35€
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America