Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Summer Sale

Define Cropped 1/4 Zip Taupe

45 / 22

Lyhyt pitkähihainen pusero, jossa ¼-vetoketju.

Valittu väri: Beige
Saatavana näissä väreissä
Define Cropped 1/4 Zip Black
Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
Define Cropped 1/4 Zip Graphite
Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
Define Cropped 1/4 Zip Sand
Define Cropped 1/4 Zip Taupe
Define Cropped 1/4 Zip White
Define Cropped 1/4 zip Black/Black
Define Cropped 1/4 zip Coral
Define Cropped 1/4 zip Daisy Blue
Valitse koko
L
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Define Seamless Tights Black Wmn
36
M XS L S
Define Seamless Tights Black Wmn
38€ (59€)
Tekniset yksityiskohdat
  • Sweattech

    Itse kehittämämme Sweattech™-koostumus on suunniteltu siirtämään kosteus ja hiki pois keholta kankaan pinnalle, josta se haihtuu. Näin säilytät kuivan ja mukavan tunteen harjoituksesi ajan.

    Vetoketjut

    Me ICANIWILLillä olemme tehneet aktiivisen valinnan työskennellä ainoastaan SAB:n ja YKK:n kanssa. YKK perustettiin Japanissa vuonna 1934, ja se on nykyään maailman suurin vetoketjujen toimittaja. SAB voittaa vuosi toisensa perään palkintoja työstään maailmanluokan tuotteiden suunnittelijana ja luojana. Molemmat ovat johtavia toimijoita korkealaatuisten, innovatiivisten ja hyviksi todettujen vetoketjujen ja vetoketjun vetimien valmistamisessa ja tuotannossa.

    Miksi YKK ja SAB? Me uskomme kestävään suunnitteluprosessiin, jossa vaatteen jokaisen osan toimittajan valinta myötävaikuttaa vaatteen pitkäikäisyyteen. Valitsemalla arvostettuja ja vahvoja toimijoita esimerkiksi vetoketjujen saralla edistämme kestävää ja ajatonta suunnittelua.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

Tekniset yksityiskohdat
  • Sweattech

    Itse kehittämämme Sweattech™-koostumus on suunniteltu siirtämään kosteus ja hiki pois keholta kankaan pinnalle, josta se haihtuu. Näin säilytät kuivan ja mukavan tunteen harjoituksesi ajan.

    Vetoketjut

    Me ICANIWILLillä olemme tehneet aktiivisen valinnan työskennellä ainoastaan SAB:n ja YKK:n kanssa. YKK perustettiin Japanissa vuonna 1934, ja se on nykyään maailman suurin vetoketjujen toimittaja. SAB voittaa vuosi toisensa perään palkintoja työstään maailmanluokan tuotteiden suunnittelijana ja luojana. Molemmat ovat johtavia toimijoita korkealaatuisten, innovatiivisten ja hyviksi todettujen vetoketjujen ja vetoketjun vetimien valmistamisessa ja tuotannossa.

    Miksi YKK ja SAB? Me uskomme kestävään suunnitteluprosessiin, jossa vaatteen jokaisen osan toimittajan valinta myötävaikuttaa vaatteen pitkäikäisyyteen. Valitsemalla arvostettuja ja vahvoja toimijoita esimerkiksi vetoketjujen saralla edistämme kestävää ja ajatonta suunnittelua.

    Neljään suuntaan venyvä

    Materiaali venyy sekä pysty- että vaakasuunnassa, mikä antaa hämmästyttävän joustavuuden ja elastisuuden. Se mahdollistaa täydet liikkeet ja tekee treenistäsi mahdollisimman hyvää.

  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 174 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

    Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - 4 suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
    - ICIW-logo edessä
    - ICANIWILL-logo takana
    - YKK 1/4 -vetoketju edessä
    - SWEATTECH™
    - Lyhyt malli 

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 92% Puuvilla 8% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Beige
      Tuotenro: 11309-125
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

      - 4 suuntaan joustava materiaali ja uusin saumaton valmistustekniikka parantavat liikkuvuutta harjoittelun aikana
      - ICIW-logo edessä
      - ICANIWILL-logo takana
      - YKK 1/4 -vetoketju edessä
      - SWEATTECH™
      - Lyhyt malli 

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 92% Puuvilla 8% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Väri: Beige
        Tuotenro: 11309-125
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Osta tyyli

      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      69
      L
      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      12€ (39€)

      Osta tyyli

      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      69
      L
      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      12€ (39€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      69
      L
      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      12€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      31
      M XL L S XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      27€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      51
      M L XL
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      22€ (45€)
      Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
      51
      XL L
      Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
      22€ (45€)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      41
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      41€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      69
      L
      Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
      12€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      31
      M XL L S XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      27€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      51
      M L XL
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      22€ (45€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom