Kuinka teen reklamaation?

Jos tuotteesi on viallinen tai rikkoutunut tuotantovirheen takia, haluamme tietysti auttaa sinua mahdollisimman nopeasti.

Kuluttajana sinun tulee tehdä valitus kohtuullisessa ajassa siitä, kun vika on havaittu.  Kuluttajansuojalain mukaan kohtuullinen aika on 2 kuukautta.

Jos haluat tehdä reklamaation, ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja anna alla olevat tiedot:
     

- Sähköpostiosoite, joka rekisteröitiin tilauksen yhteydessä

- Tilausnumero

- Asiakkaan nimi

- Tuotteen nimi

- Liitä kuva


Asiakaspalvelumme ottaa sinuun yhteyttä niin pian kuin mahdollista.

Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green

45

Lyhyt pitkähihainen pusero, jossa ¼-vetoketju. Säädettävä vyötärö.

Valittu väri: Tummanvihreä
Saatavana näissä väreissä
Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Dark Navy
Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Dk Rose
Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Graphite
Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Mineral Green
Define Cropped 1/4 Zip Adjustable White
Valitse koko
XS S M L XL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Seuraa tuotesivun ohjeita
*Tämä on yleinen kokotaulukko kaikille seamless -tuotteille
*
Urheiluliivien opas




Seamless naisten koot (cm)
XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys  (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lantion alaosan ympärys (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Reidenympärys47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Mitta reiden sisäosasta maahan (E)76,57879,5818283
Rinnanympärys (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Käsivarren pituus (A)545657,5596061





Tiedämme, että jokaisen vartalo on ainutlaatuinen ja että ihmisillä on erilaisia näkemyksiä vaatteiden istuvuudesta.Tämä on naisten seamless-tuotteiden yleinen kokotaulukko. Koska istuvuus vaihtelee materiaalin mukaan on hyvä lukea kunkin tuotesivun erityissuositukset. Mikäli tuotteen kohdalla ei ole erityistä suositusta, voit käyttää ohjeena joko meidän kokotaulukkoamme tai valita normaalisti käyttämäsi koon, mutta siten, että se perustuu suurimpiin ottamiisi mittoihin.

Osta vastaava tuote
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
M XS L S
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
69€
Tekniset yksityiskohdat
  • Vetoketjut

    Me ICANIWILLillä olemme tehneet aktiivisen valinnan työskennellä ainoastaan SAB:n ja YKK:n kanssa. YKK perustettiin Japanissa vuonna 1934, ja se on nykyään maailman suurin vetoketjujen toimittaja. SAB voittaa vuosi toisensa perään palkintoja työstään maailmanluokan tuotteiden suunnittelijana ja luojana. Molemmat ovat johtavia toimijoita korkealaatuisten, innovatiivisten ja hyviksi todettujen vetoketjujen ja vetoketjun vetimien valmistamisessa ja tuotannossa.

    Miksi YKK ja SAB? Me uskomme kestävään suunnitteluprosessiin, jossa vaatteen jokaisen osan toimittajan valinta myötävaikuttaa vaatteen pitkäikäisyyteen. Valitsemalla arvostettuja ja vahvoja toimijoita esimerkiksi vetoketjujen saralla edistämme kestävää ja ajatonta suunnittelua.

    Kiristysnyöri vyötäröllä

    Tämä vaate on varustettu vyötärön kiristysnyörillä, jonka avulla voit säätää istuvuutta ja varmistaa, että vaate pysyy paikallaan treenin aikana. Poista nyöri ennen pesua, jottei se naarmuunnu pesukoneessa.

Tekniset yksityiskohdat
  • Vetoketjut

    Me ICANIWILLillä olemme tehneet aktiivisen valinnan työskennellä ainoastaan SAB:n ja YKK:n kanssa. YKK perustettiin Japanissa vuonna 1934, ja se on nykyään maailman suurin vetoketjujen toimittaja. SAB voittaa vuosi toisensa perään palkintoja työstään maailmanluokan tuotteiden suunnittelijana ja luojana. Molemmat ovat johtavia toimijoita korkealaatuisten, innovatiivisten ja hyviksi todettujen vetoketjujen ja vetoketjun vetimien valmistamisessa ja tuotannossa.

    Miksi YKK ja SAB? Me uskomme kestävään suunnitteluprosessiin, jossa vaatteen jokaisen osan toimittajan valinta myötävaikuttaa vaatteen pitkäikäisyyteen. Valitsemalla arvostettuja ja vahvoja toimijoita esimerkiksi vetoketjujen saralla edistämme kestävää ja ajatonta suunnittelua.

    Kiristysnyöri vyötäröllä

    Tämä vaate on varustettu vyötärön kiristysnyörillä, jonka avulla voit säätää istuvuutta ja varmistaa, että vaate pysyy paikallaan treenin aikana. Poista nyöri ennen pesua, jottei se naarmuunnu pesukoneessa.

  • Kuvaus
  • Toimitus
  • Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

    Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

    - ICIW-logo edessä
    - Sisäpuolelta säädettävä vyötärö
    - YKK 1/4 -vetoketju edessä
    - Lyhyt malli 

    Tekniset Tiedot
      Materiaali: 57% Puuvilla, 38% Polyesteri 5% Elastaani
      Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Tuotenro: 11919-051
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

      Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


    • Kuvaus

    • Define Seamless on suosituimpia mallistojamme, eikä ihme. Saumaton materiaali on pehmeää, joustavaa ja taipuisaa, minkä ansiosta vaatteiden joustavuus ja istuvuus ovat erinomaiset. Define Seamless -treenivaatemalliston trendikkään väriset legginssit, urheiluliivit ja topit soveltuvat ihanteellisesti monenlaiseen harjoitteluun.

      - ICIW-logo edessä
      - Sisäpuolelta säädettävä vyötärö
      - YKK 1/4 -vetoketju edessä
      - Lyhyt malli 

      Tekniset Tiedot
        Materiaali: 57% Puuvilla, 38% Polyesteri 5% Elastaani
        Pesuohjeet: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
        Tuotenro: 11919-051
      • Toimitus

      • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

        Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.

        Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 365 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.


      ICIW-perhe näyttää upealta!

      Arvostelut

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      45€
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      S XS M XL L
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      45€
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      45€
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      XL L S XS M
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      55€
      Uutta!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      69€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      S XS M XL XXL L
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      59€

      Osta tyyli

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      45€
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      S XS M XL L
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      45€
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      45€
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      XL L S XS M
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      55€
      Uutta!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      39€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      69€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Kierrätetyt materiaalit
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      S XS M XL XXL L
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      59€

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Sports Bra Black
      XL L S XS M
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Sports Bra White
      S XS L XL
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      XS M XL L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      35€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      29€ (49€)

      Muut ostivat myös

      Define Seamless Sports Bra Black
      XL L S XS M
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      35€
      Define Seamless Sports Bra White
      S XS L XL
      Define Seamless Sports Bra White
      35€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom