Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Lt Lilac Wmn | Ulkoiluvaa
  • Kansainvälinen ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvallinen maksu
  • 365 päivän palautuskäytäntö

Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Lt Lilac Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Black Wmn
Musta
Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Deep Red Wmn
Vaaleanpunainen
Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Forest Green Wmn
Tummanvihreä
Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Khaki Green Wmn
Vaaleanvihreä
Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Lt Lilac Wmn
Violetti
Dynamic Seamless Long Sleeve Crop Top Mulberry Wmn
Tummanpunainen
  • Kauvaus
  • Dynamic-mallisto on valmistettu viimeisimpää seamless-teknologiaa hyödyntäen ja mallisto pitää sisällään paitoja, crop toppeja, urheilurintaliivejä ja trikoita yksivärisinä, kauniilla ja toiminnallisilla verkkoyksityiskohdilla.

    - Neljään suuntaan joustava materiaali esteettömän liikkuvuuden ja käyttömukavuuden saavuttamiseksi
    - Urheilullinen istuvuus
    - Verkkoneulos parantaa ilmanvaihtoa
    - Keskikorkea kaula-aukko
    - Valmistettu minimaalisella hävikillä (saumattomien vaatteiden etu)

    Malli on 163 cm pituinen ja käyttää kokoa XS.

    Saatavana useissa väreissä. Tutustu muihin Dynamic-malliston vaatteisiin saadaksesi yhtenäisen setin.

    Kuvan malli on 163 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Tarvikkeet: 96% Polyamide, 4% Spandex
      Väri: Violetti
      Tuotenro: 10255-073
    • Toimitus
    • Meidän toiveena on lähettää tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 13 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitus aika voi vaihdella esimerkiksi kovan myyntisesongin aikana, joulu yms. Tai viikonloppuisin. Kassalla näet oikeat hinnat ja toimitustavat jolla tilauksesi lähetetään.
       
      Webbshopissa hinnat sisältävät alv:in. Rahtimaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa rahdin. Rahtikustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä!
    • Auttaa?
    • FAQ
      Meistä
      Ota yhteyttä

    Shop the look

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.fi