ICIW Queen Mesh HN Tank Top Mulberry Melange V2 Wmn
  • Ilmainen toimitus yli 50 € tilauksille
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 11 000 arvostelua
  • 365 päivän palautusoikeus

Queen Mesh HN Tank Top Mulberry Melange Wmn v2

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoL
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
Queen Mesh HN Tank Top Teal Melange Wmn v2
Turkoosi
  • Kuvaus
  • Queen Mesh V2 on, kuten nimensäkin paljastaa, uudistunut seuraaja myydyimmästä Queen Mesh -sarjastamme. Uudessa versiossa on paranneltu muotoilu, uusia värejä ja uusia tuotteita, mutta edelleen sama maaginen istuvuus ja materiaali.

    Seamless-materiaali on neljään suuntaan joustavaa ja siinä on minimaalisesti saumoja, mikä antaa sinulle enemmän liikkumisvapautta treenin aikana. Seamless-tuotannolla on mukavuuden ja hyvän istuvuuden lisäksi myös pienempi vaikutus globaaliin ympäristöön, sillä hävikin määrä tuotannon yhteydessä on minimoitu.

    Mesh-osiot parantavat sekä ulkonäköä että istuvuutta samalla, kun ne parantavat topin kykyä poistaa hikeä. Kapeat, kaksinkertaiset olkaimet, jotka menevät ristiin selkäpuolella yhdessä avoimen selän kanssa luovat imartelevan istuvuuden.

    - 48% Polyamidia, 43% Polyesteriä, 7% Spandexia
    - Mesh-yksityiskohta selässä
    - ICIW-logo rinnassa

    Saatavilla useissa väreissä.
    Yhdistele sarjan muiden vaatteiden kanssa saadaksesi täydellisen asukokonaisuuden.

    Kuvan malli on 163 cm ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Pesuohjeet: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Väri: Pinkki
      Tuotenro: 10270-071
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Arvostelut

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America