&noscript=1" /> Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn | Treenivaatteet | ICIW.
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn

Treenitoppi saumattomasta materiaalista, jossa ristikkoselkämys.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Vaatekaappisi luottovaate. Toppi, johon voit luottaa myös vaativimmissa treeneissäsi. Tässä tank top -paidassa on käytetty uusinta saumatonta teknologiaa, joka takaa mukavan ja joustavan tunteen.

    - 92 % polyamidia ja 8 % elastaania
    - ICIW-logo
    - Pehmeää ja joustavaa kangasta
    - Verkkoyksityiskohdat parantavat ilman virtausta
    - SWEATTECH™
    - Urheilullinen istuvuus

    Kuvan malli on 170 cm pitkä ja käyttää kokoa XS.

  • Tekniset Tiedot
    • Materiaali: 92% Polyamide 8% Elastane
      Väri: Beige
      Tuotenro: 11693-177
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    Osta tyyli

    Everyday Seamless LS White Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless LS White Wmn
    45€
    Everyday Seamless Sports Bra White
    L S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    29€
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    35€

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    35€
    Everyday Seamless Sports Bra White
    L S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    29€
    Everyday Racerback Tank Top Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Everyday Racerback Tank Top Black Wmn
    25€
    Everyday Racerback Tank Top White Wmn
    L M S XL XS XXL
    Everyday Racerback Tank Top White Wmn
    25€

    Muut ostivat myös

    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    35€
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    35€
    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    35€
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
    L M S XL XS
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
    49€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America