&noscript=1" /> Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn | Treenivaatteet | ICIW.fi
  • Ilmainen toimitus yli 70 € & 365 päivän palautusoikeus
  • Turvalliset maksutavat
  • Yli 130 000 arvostelua
  • 100% ilmastokompensoitu

ICIW-perhe näyttää upealta!

Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn

Saumattomat shortsit, joissa scrunch-rypytys.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koko-opas
Valitse kokoXSSML
Tilaukset ennen klo 13.00 CET lähetetään samana päivänä!
Saatavana näissä väreissä
  • Kuvaus
  • Scrunch-suosikkityylisi, nyt saumattomana! Scrunch-rypytys takapuolella korostaa muotojasi. Materiaali on pehmeää ja mukava ihoa vasten ja shorts hengittävät hyvin. Mitä muuta voi treenivaatteilta toivoa?!

    -Scrunch-neulontateknologia korostaa muotojasi, samalla kun SWEATTECH™-teknologia auttaa pitämään olosi kuivana
    -Hyvin pieni jätemäärä saumattoman neulontatekniikan ansiosta
    -SWEATTECH™-teknologia
    -Upea design korostaa muotojasi
    -ICIW-logo lanteella
    -4-suuntaisesti joustava materiaali tarjoaa täyden 360° liikkuvuuden
    -Korkea vyötärö luo täydellisen istuvuuden

    Kuvan malli on 174 cm pitkä ja käyttää kokoa S.

  • Tekniset Tiedot
    • Istuvuus: Tyköistuva malli
      Pesuohjeet: Pese enintään 40°C:ssa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa.
      Väri: Tummanpunainen
      Tuotenro: 11262-089
    • Toimitus
    • Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.

      Webbshopin hinnat sisältävät alv:in. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.
    • Tarvitsetko apua?
    • FAQ
      Tietoa meistä
      Ota yhteyttä

    ICIW-perhe näyttää upealta!

    Arvostelut

    Myydyimmät

    Scrunch Tights Anthracite Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch Tights Anthracite Wmn
    69€
    Scrunch V-Shape Tights Silver Mist Wmn
    38
    XL XXL
    Scrunch V-Shape Tights Silver Mist Wmn
    49€ (79€)
    Scrunch T-shirt Sunset Wmn
    36
    L M S XL XS
    Scrunch T-shirt Sunset Wmn
    29€ (45€)
    Scrunch Sports Bra Raspberry Red
    S XL
    Scrunch Sports Bra Raspberry Red
    45€

    Muut ostivat myös

    Scrunch Tights Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch Tights Black Wmn
    69€
    Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
    79€
    Scrunch Tights Anthracite Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch Tights Anthracite Wmn
    69€
    Scrunch Seamless Tights Black
    L M S XS
    Scrunch Seamless Tights Black
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America